هواداران نگران نباشند، مشکلی برای حضور استقلال در آسیا نیست

زمانی: قلعه نویی، مرفاوی و صادقی از استقلال به اینجا رسیدند

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:امیر حسین صادقی را استقلال صادقی کرد، قلعه نویی و مرفاوی با استقلال قلعه نویی و مرفاوی شدند.

 زمانی: قلعه نویی، مرفاوی و صادقی از استقلال به اینجا رسیدند

گیلان خبر: حسن زمانی در خصوص اینکه آیا مساله حرفه ای تمام شد و آیا باشگاه استقلال این مجوز را گرفته است یا خیر گفت:بله خیال هواداران استقلال خیالشان راحت باشد که مشکلی وجود ندارد. ما تائید شده قضایا را تلقی می کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا AFC نامه ای را در این خصوص به باشگاه ارسال کرده یا خیر گفت:معمولا آنها از طریق مسائل فدراسیون پیگیری می کنند و تا الان هم مساله خاصی به ما اعلام نشده است. صد در صد مساله حل شده است و هیچ جای نگرانی نیست.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه امیر حسین صادقی از باشگاه گلایه کرده و ظاهرا شما هم از وی انتقاد کرده اید گفت: من کلی حرف زدم و اسمی از شخص خاصی نبردم.امیر حسین صادقی در استقلال زحمت کشیده و کسی که از تیم های پایه باشگاه رشد کرده نباید مسائل داخلی و خانوادگی باشگاه را به بیرون می برد. او این موضوع را پیگیری می کرد و اگر به او جواب نمی دادند مطمئنا ما در کنار او مساله را پیگیری می کردیم.گله من از بقیه عزیزان هم همین است.

وی ادامه داد: زمانی که تیمی مثل استقلال را انتخاب می کنند نباید از بیرون برای تیم مساله درست شود. باشگاه هیات مدیره دارد وصادقی هم یک نامه گلایه آمیز می نوشت و به ما ارسال می کرد. او از ما می خواست دستور بدهید تا مشکلش حل شود و شک نکنید اعضای هیات مدیره از مدیریت باشگاه می خواستند تا این مشکل حل شود.

زمانی در خصوص اینکه قلعه نویی و صمد مرفاوی مدعی شدند از استقلال طلب دارند اما کسی از باشگاه با آنها تماس نگرفته است گفت:این تعداد افرادی که شما می گویید از خانواده استقلال هستند. آنها می دانند چطور با خانواده استقلال برخورد کنند و ارتباط بگیرند. آنها نباید منتظر باشند مدیرعامل باشگاه دنبال این نفرانت بیاید.خود این نفرات محل باشگاه را می شناسند و می توانند به مدیرعامل باشگاه بروند و خواهشا مسائل مالی باشگاه را بیرون مطرح نکنند.

وی تاکید کرد:قلعه نویی و دوستان زحمت برای باشگاه زیاد کشیدند و باید از آنها قدردانی هم شود اما مسائل را بیرون نبرند. اینها صاحبخانه هستند و بیایند گله هایشان را بگویند.

زمانی در خصوص اینکه این مدل رفتارها قدیمی شده است و نحوه رفتارها تغییر کرده است گفت: این نفرات قطعا خودشان باید به باشگاه مراجعه می کردند و  یا نمایندگانشان را به باشگاه می فرستادند.انتظار ما و هوادار استقلال این است که مسائل درونی نباید بیرون برود و هوادار استقلال هم انتظار دارد برای تیمش حاشیه درست نشود.

وی در خصوص اینکه آیا منظورش این است که این نفرات از طلبشان بگذرند گفت: من نمی گویم از طلبشان بگذرند، اما این نفرات از کنار استقلال به اینجا رسیدند و اگر نام استقلال نبودکسی تره برای این افراد هم خرد نمی کرد!

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد در پاسخ به این سوال که این نفرات افراد توانمندی هستند گفت:اصلا اینگونه نیست!امیر حسین صادقی را استقلال صادقی کرد، قلعه نویی و مرفاوی با استقلال قلعه نویی و مرفاوی شدند. این نفرات بیایند و مشکل را حل کنند. این نفرات دعوا نکند و استقلال را به حاشیه نکشند.مطمئن باشند اگر حق و حقوقی هم داشته باشند ما اجازه نمی دهیم حق آها پایمال شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37945

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر