آیا مهدی طارمی نیم فصل پرسپولیس را ترک می‌کند؟

مهدی طارمی که در چند فصل گذشته بارها تلاش کرد لژیونر شود،در صحبت‌هایش با کارلوس کی‌روش از تصمیم جدیدش به او گفته است.

آیا مهدی طارمی نیم فصل پرسپولیس را ترک می‌کند؟

گیلان خبر: او به همین دلیل امسال با مخالفت قرمزها برای جدایی روبه‌رو شد. رقم‌هایی که باشگاه برای رضایتنامه‌‌اش اعلام می‌کرد، به هیچ‌ عنوان از سوی باشگاه‌های اروپایی پرداخت نشد تا این بازیکن در جمع قرمزها باقی بماند. طارمی هم در آسیا خوب بود و هم در بازی‌های ملی اما اینکه هیچ باشگاهی در اروپا حاضر نشد پول رضایتنامه‌‌اش را بدهد و او را جذب کند، کاملاً نشان می‌داد چه نگاهی به لیگ ایران وجود دارد. کی‌روش هم معقتد است لیگ برتر فاقد کیفیت است و به همین دلیل بازیکنان باید به اروپا بروند.

 

وقتی او به این نتیجه رسید که نمی‌تواند لیگ ایران را تغییر دهد و کیفیت آن را بالا ببرد، تصمیم گرفت بازیکنان را تحت فشار بگذارد تا به اروپا بروند. در حال حاضر ایران نزدیک به 14 لژیونر در اروپا دارد و بعد از جام جهانی‌ احتمالاً آمار بیشتر از این هم می‌شود. یکی از بازیکنانی که از همین حالا برای آینده برنامه ریخته، مهدی طارمی است. او در پرسپولیس ماند و همین ماجرای رفت و برگشتش به این باشگاه، برای او دردسر بزرگی درست کرد.

البته خود طارمی در این ماجراها نقش اصلی را داشت. در هر صورت این بازیکن در صحبت‌هایی هم که با کارلوس کی‌روش داشته، به او گفته است: «می‌خواهم بعد از جام جهانی‌ به اروپا بروم.» اتفاقی که درخشش او در روسیه، می‌تواند آن را قطعی کند. از همین حالا مهدی پیشنهاداتی از همان کشور میزبان جام جهانی‌ دارد. درخشش او در بازی دوستانه مقابل روسیه، ایجنت‌های این کشور را به سمت مهدی کشاند. مهدی می‌خواهد بعد از جام جهانی‌ هرطور شده به اروپا برود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 37961

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر