انتظار ما از گرشاسبی این است که روند تیم را بهتر کند

برانکو:جلسه تمدید قرارداد من با پرسپولیس امروز نهایی نمی‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:به طور مداوم برایم پیشنهاد می‌آید اما من گفتم فعلا قرارداد دارم.

برانکو:جلسه تمدید قرارداد من با پرسپولیس امروز نهایی نمی‌شود

گیلان خبر: برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران در جریان تمرین پرسپولیس در خصوص پیشنهادهای خارجی اش گفت: این چیز پنهانی نیست. به طور مداوم پیشنهاد می‌آید. من گفتم فعلا قرارداد دارم. من به آینده خودم هم باید فکر کنم و با بررسی مسائل مختلف ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

* صدبار گفته‌ام در ایران احساس خوبی دارم

سرمربی پرسپولیس در رابطه با مطرح شدن پیشنهاد تیم ملی ازبکستان عنوان کرد: من یک مربی حرفه‌ای هستم اینجا آماده‌ام و با جان و دل کار می‌کنم. صد بار گفته‌ام در ایران احساس خوبی دارم و بازیکنان عالی دارم که از کار با آنها لذت می‌برم. این سومین فصلی است که ما در راه رسیدن به قهرمانی قرار داریم. در لیگ اول به خاطر تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم اگر قانون لیگ امسال و سال قبل در لیگ دو سال قبل بود ما آن زمان هم قهرمان شده بودیم. فصل قبل هم قاطعانه قهرمان شدیم و در حال حاضر صدرنشین هستیم به این عملکرد افتخار می‌کنم و اعضای تیم لیاقت این مسئله را دارند.

* در مورد قرارداد باید با باشگاه صحبت کنم تا ببینم اهداف چیست

وی افزود: شما می‌بینید چقدر کار می‌کنیم بعد از ساعت ۱۲ شب به تهران رسیدیم و صبح امروز تمرین گذاشتیم کسی از این مسئله ناراحت نشد و نمی‌گویند چرا تمرین داریم. ما در آسیا هم عالی کار کردیم. اینها عواملی است که باعث رضایت و افتخار ما به عملکرد تیم‌مان شده است. در مورد قرارداد هم قبل از هر چیز باید با باشگاه صحبت کنم تا ببینیم اهداف چیست و در چه مسیری صحبت باید انجام شود.

* بحث تمدید امروز نهایی نخواهد شد

برانکو در رابطه با جلسه‌ای که با حمیدرضا گرشاسبی دارد، عنوان کرد: بعد از تمرین به باشگاه می‌روم این امری طبیعی است ما همیشه بعد از مسابقات به باشگاه می‌رویم. در مورد کار روی تیم‌مان بازی، برنامه‌های آتی، تمرینات و وضع بازیکنان صحبت می‌کنیم. اینکه در مورد تمدید صحبت می‌شود یا نه را نمی‌توانم از الان بگویم اگر چنین بحثی مطرح می‌شود مطمئناً امروز تمام نخواهد شد باید ببینم نظر باشگاه چیست و چه صحبت‌هایی مطرح می‌شود. بحث تمدید امروز نهایی نخواهد شد و باید با باشگاه صحبت کنیم.

* فکر نمی کنم خیلی دچار افت شدیدی شده باشیم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گاهی اعضای این تیم را غرور می‌گیرد، گفت: افت و خیز هر تیمی طبیعی است. پیکان، پارس جنوبی و پدیده هم دچار این مشکل شده‌اند این اتفاق غیرعادی و عجیب نیست. ما مقابل حریفان‌مان بازی‌های سختی داشتیم. فکر نمی‌کنم خیلی دچار افت شدیدی شده باشیم و حریفان ما هم دچار افت شدیدی باشند. ما یک باشگاه و تیم بزرگ هستیم همیشه به بازیکنان گوشزد می‌کنند کیفیت فنی خود را بالا ببرند و بهتر از قبل باشند. بازیکنانی هستند که گاهی فرم خوبی دارند و گاهی افت می‌کنند. امسال وضعیت ما بسیار بهتر از قبل است چرا که نیمکت قوی‌ای داریم. مقابل پارس جنوبی بشار رسن، احمد نوراللهی و مهدی طارمی را نداشتیم فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، شایان مصلح و سیامک نعمتی نیمکت‌نشین بودند. نیمکت ما خیلی خیلی خوب است و این تضمینی برای روبه‌رو نشدن با افول است.

* انتظار ما از گرشاسبی این است که کارهای طاهری را پیش ببرد

وی در پاسخ به این سؤال که هواداران او را یکی از کلیدهای موفقیت پرسپولیس می‌دانند و دوست دارند قراردادش را تمدید کند و خیلی نگران این موضوع هستند، بیان داشت: از این بابت خیلی خوشحالم و از اینکه هواداران اینقدر شاد هستند راضی هستم همه تلاش ما برای هواداران است وقتی نمی‌توانیم هواداران را شاد کنیم از این مسئله غمگین می‌شوم از این بابت که هواداران ما را درک می‌کنند خوشحالم. آنها می‌دانند که تیم ما همیشه قرار نیست برنده باشد و این بهترین هدیه برای بازیکنان است که هواداران اینقدر آگاه هستند. خودتان می‌دانید تغییرات در باشگاه ما زیاد بوده است. علی‌اکبر طاهری از باشگاه رفت. ما صحبت در مورد تمدید قرارداد را با او شروع کرده بودیم یک ماه وضعیت‌مان نامعلوم بود چیزی که مایه خوشحالی است این است که مشکلات روی ما تأثیر نمی‌گذارد و خوب تمرین و تلاش می‌کنیم. بازیکنان واقعاً منتظر شروع کارشان هستند و نشان داده‌اند که چقدر به پرسپولیس و هوادارانش علاقه دارند.حمیدرضا گرشاسبی به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده است حداقل انتظار ما از او این است که روند تیم را بهتر کند و کارهایی که طاهری پایه‌گذارش بوده را پیش ببرد حضور او بسیار خوب است چرا که گرشاسبی نزدیک‌ترین فرد به طاهری بوده و از مسائل باشگاه باخبر است. او همه مسائل باشگاه و سیستم تیم و روند کاری پرسپولیس را می‌شناسد و همه ما با هم نگاه‌مان روبه‌ جلو است.

* کامیابی نیا به شرایط خوبش بازگشته است

برانکو در مورد اینکه پرسپولیس با دو هافبک دفاعی بازی می‌کند و دیگر مانند گذشته موقعیت گل ندارد، گفت:‌خوب متوجه این موضوع شده‌اید. ما هر دو سیستم خطی، لوزی و 4-4-2 را بازی می‌کنیم. محرومیت و نبود طارمی هم قطعا فقدان بزرگی برای تیم ما بود. او در 2 سال اخیر بهترین مهاجم و آقای گل لیگ بوده است. از سوی دیگر فرشاد احمدزاده عمل جراحی انجام داد. طبیعی است که این وضعیت باعث شد تغییر کوچکی در سیستم تیم بدهیم. مهم این است که کمال کامیابی‌نیا به شرایط خوب سابقش باز گشته و ربیع‌خواه هم خوب بازی می‌کند.

وی ادامه داد: در دو بازی قبلی مقابل پدیده و پارس جنوبی که خط حمله‌های خوبی دارد، نتوانستند موقعیت‌های روی دروازه ما ایجاد کنند. اما ما کارمان را در حمله تقویت می‌کنیم چون فلسفه ما بازی هجومی است.

* به هیچ عنوان از حالا قهرمان نیستیم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا می‌توان پرسپولیس را از حالا قهرمان لیگ دانست یا خیر، گفت: به هیچ عنوان، نه اصلا حاضر نیستیم شل بیاییم چون هنوز نصف راه را هم نیامده‌ایم. صدرنشین هستیم اما تعلل می‌تواند کار ما را خراب کند. هیچ کس فکر نمی کند تیم قهرمان شده و ما قهرمان شده ایم. ذره ای کسی از حالا ذهنش نزدیک به این که قهرمان شدیم نیست.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38465

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر