نتایج کاروان ایران تا روز سیزدهم بازیهای آسیایی

نتایج کاروان ایران تا روز سیزدهم بازیهای آسیایی

کاروان ورزشی کشورمان تا پایان روز سیزدهم بازی های آسیایی با کسب مجموع 45 مدال در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد.

نتایج کاروان ایران تا روز سیزدهم بازیهای آسیایی

گیلان خبر: کاروان ورزشی کشورمان تا پایان روز سیزدهم بازی های آسیایی با کسب مجموع 45 مدال در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد. نحوه کسب مدال توسط ورزشکاران کشورمان به صورت زیر می باشد

18 مدال طلا، 11 مدال نقره، 16 مدال برنز ومجموع 45 مدال بعد از کشورهای چین، کره جنوبی میزبان، ژاپن و قزاقستان در رده پنجم قرار گرفته است.در ادامه این مسابقات فردا (جمعه) در روز چهاردهم مسابقات کاروان کشورمان در چند رشته شانس کسب مدال را دارد.

گیلان خبر در ادامه افزود: کاروان ورزشی ایران فردا (جمعه) در رشته های کبدی بخش بانوان از ساعت 4:30 صبح به مصاف تیم هند برای کسب مدال طلا می رود و همچنین در همین رشته تیم مردان نیز از ساعت 7 به مصاف تیم هند برای کسب مقام اولی مسابقات می رود.

در ادامه بازیها در شته بوکس از ساعت 8 صبح علی مظاهری و جاسم دلاوری در فینال مقابل حریفان خود به میدان می روند و در رشته والیبال که یکی از رشته های پر امید برای کسب مدال طلای مسابقات در کاروان کشورمان می باشد که از ساعت 14 مقابل تیم ژاپن قرار می گیرد که این دیدار یه جنبه انتقامی برای والیبالیستهای کشورمان نیز به حساب می آید، چون در دوره قبلی مسابقات همین تیم ژاپن در دیدار فینال تیم کشورمان را شکست داد و قهرمان شد. از ساعت 14:45 تیم مردان بسکتبال کشورمان برای کسب مدال طلا به مصاف حریف خود خواهد رفت. 

کد مطلب: 3859

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر