سرمری تیم بسکتبال نیروی زمینی:

در سالنی که میزبان بودیم تنها یک جلسه تمرین کردیم!/ فقط یک کوارتر را به مهرام باختیم

سرمربی بسکتبال نیروی زمینی گفت: در سالنی که میزبان مهرام بودیم تنها یک جلسه تمرین کردیم!

در سالنی که میزبان بودیم تنها یک جلسه تمرین کردیم!/ فقط یک کوارتر را به مهرام باختیم

گیلان خبر: محمدرضا اسلامی پس از شکست مقابل مهرام در هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی خوبی برای ما نبود و نتوانستیم اختلاف کوارتر اول را جبران کنیم. وقتی شما ۲۲ روز استراحت می‌کنید به طور طبیعی بازیکن از روند مسابقه خارج می‌شود و بازگرداندن آنها سخت است. این موضوع خیلی ما را آزار داد.

وی افزود: بچه‌های ما دور رفت را خیلی خوب بودند و همین موضوع آنها را تحت فشار قرار داده بود که آیا می‌توانند دور برگشت را به این شکل برگزار کنند یا خیر. از این بابت خوشحالیم که بازی اول‌مان را باختیم و این فشار از روی تیم ما برداشته شد مطمئناً در مسابقات آینده این شکست را جبران می‌کنیم.

سرمربی نیروی زمینی با اشاره به میزبانی تیمش در سالن آزادی گفت: مهرام که به نوعی میهمان بود در روزهای گذشته 6 جلسه در سالن آزادی تمرین کرد اما ما که میزبان بودیم فقط یک جلسه تمرین کردیم.شرایطی به وجود آمده که مجبوریم اینجا مسابقه دهیم. 

وی با اشاره به پیروزی تیمش در سه کوارتر گفت: ما فقط کوارتر اول را به مهرام باختیم اما در سه کوارتر بعدی پیروز شویم. این نشان می‌دهد که تیم ما این توانمندی را دارد که در هر چهار کوارتر هم برنده شود، اما متأسفانه این ۲۰ روز استراحت لطمه زیادی به ما زد. 

اسلامی در پاسخ به این سؤال که چرا بازی تدارکاتی در بسکتبال باشگاهی ما کمتر برگزار می‌شود، گفت: متأسفانه مسافت‌ها طولانی است و ما نمی‌توانیم برویم و بیایم. به طور مثال اگر بخواهیم با پتروشیمی و نفت آبادان بازی کنیم باید هزار کیلومتر برویم و بیایم. در استراحت نیم فصل دو بازی در تبریز انجام دادیم که عملاً سه جلسه تمرین را از ما گرفت. در مجموع خیلی امکانش نیست بخواهیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38906

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر