آیا صنعت نفت برای دیدار با پرسپولیس به تهران می‌آید؟

وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت برای برگزاری دیدار معوقه با پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر مشخص نیست و معلوم نیست آیا زردپوشان راهی تهران می‌شوند یا که خیر.

آیا صنعت نفت برای دیدار با پرسپولیس به تهران می‌آید؟

گیلان خبر: بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت با توجه به مشکلات مالی و وضعیتی که باشگاه دارد تصمیم به اعتصاب گرفتند و تا به امروز بعد از بازی با استقلال خوزستان راضی به حضور در تمرینات نشدند.

بازیکنان صنعت نفت در حالی برای سومین روز متوالی در تمرین تیمشان حضور نیافتند که امروز بازیکنان حتی در محل تمرین هم حاضر نشدند تا سفر اعضای این تیم به تهران برای برگزاری بازی با پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

هیچ فردی در باشگاه صنعت نفت پاسخگو نیست و تا به الان مدیران این باشگاه اظهار نظری در مورد مشکل پیش آمده نداشتند. مدیران باشگاه حتی برای راضی کردن بازیکنان برای حضور در تمرینات به دنبال فراز کمالوند بودند تا از او درخواست کنند که در صحبت با بازیکنان آنها را از تصمیم خود مبنی بر اعتصاب منصرف کند.

با توجه به شرایط موجود به نظر می‌رسد اعتصاب بازیکنان صنعت نفت جدی است و آنها در حالی که بازی با پرسپولیس را در پیش دارند حتی یک جلسه هم تمرین نکردند. با این شرایط که اعضای این تیم تمرینی برگزار نکردند و مسئولان باشگاه هم اقدامی برای حل مشکل بازیکنان انجام ندادند بعید است اعضای این تیم به تهران سفر کنند تا در یک وضعیت عجیب به مصاف پرسپولیس بروند. البته باید منتظر ماند و دید در نهایت آیا بازیکنان صنعت نفت راهی تهران می‌شوند یا که خیر؟

صنعت نفت تا به اینجا در لیگ برتر عملکرد خوبی داشته و زردپوشان آبادانی ضمن صعود به جمع 8 تیم برتر جام حذفی توانستند با کسب 21 امتیاز در رده هفتم جدول لیگ برتر قرار بگیرند اما شرایط بد مالی و بی توجهی که از سوی مسئولان به مشکلات تیم می‌شود شاید وضعیت صنعت نفت را دچار مشکل کند و این تیم از این اتفاق متضرر شود.

 

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 38984

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر