مالکان باشگاه جنوا ایتالیا خریداران جدید ملوان

ایتالیایی ها به دنبال خرید ملوان

نماینده شرکت ایتالیایی در مورد شناختش از انزلی و باشگاه ملوان تصریح کرد: ما می‌دانیم که ملوان در انزلی حامیان بسیاری دارد و در این شهر به تیم دیگری توجه نمی‌شود.

ایتالیایی ها به دنبال خرید ملوان

گیلان خبر: شرکت اچ دی سی هولدینگ ایتالیا، که مالکیت باشگاه جنوای این کشور را هم در اختیار دارند، خواهان خرید سهام کامل باشگاه ملوان هستند.
 

صادق درودگر به همراه نمایندگانی از شرکت HDC Holding ایتالیا در منطقه آزاد بندرانزلی حضور یافتند و با خبرنگاران به گفت وگو پرداختند.

مدیرعامل پیشین ملوان در باره نحوه فعالیت این شرکت ایتالیایی اظهار کرد: این شرکت در بخش های مختلف از جمله فوتبال سرمایه گذاری می کند و باشگاه جنوا یکی از باشگاه های وابسته به این شرکت است.

صادق درودگر افزود: این شرکت در ابتدا تمایل به مالکیت باشگاه پرسپولیس داشت که با توجه به شرایط خاص باشگاه پرسپولیس و شرط واگذاری ۴۹ درصدی آن از خرید این باشگاه منصرف شدند و من باشگاه ملوان را به آنها پیشنهاد دادم.

وی گفت: دو عامل در خرید باشگاه ملوان از سوی شرکت مذکور موثر است که عامل نخست مسئولان محلی بندرانزلی و موافقت آنها و فراهم کردن شرایط این انتقال و عامل دوم نظر خود مدیران شرکت با توجه به امکانات سرمایه گذاری منطقه و ظرفیت انزلی و باشگاه ملوان است.

مدیرعامل پیشین ملوان تصریح کرد: این شرکت روی هر باشگاهی که نظر داشته باشد خواستار خرید ۱۰۰درصد سهام است و به هیچ وجه قبول نمی کند که درصدی از سهام در اختیار بخش دولتی باشد.

درودگر خاطرنشان کرد: در مورد امکان وجود منع قانونی برای واگذاری ۱۰۰درید سهام به شرکت خارجی هم می توان یک شرکت ایرانی-خارجی تاسیس کرد و ۱۰۰ درصد سهام را در اختیار آن قرار داد.

وی در مورد اینکه در حال حاضر ۷۰ درصد مالکیت باشگاه در اختیار شخص آقای محجوب است، گفت: آقای محجوب عنوان کردند من از باشگاه رفته ام و با توجه به اینکه وی انسان صادق و راستگویی هستند بنابراین سهام باشگاه آماده واگذاری است.

مدیرعامل سابق ملوان در پاسخ به این سئوال که در صورت خرید سهام باشگاه ملوان وی چه سمتی در باشگاه دارد، افزود: هدف من کمک به ملوان است، چه درون باشگاه باشم و چه نباشم به هر نحوی به ملوان کمک می کنم.

درودگر خاطرنشان کرد: ما برای خرید سهام باشگاه با وزیر محترم ورزش گفت وگویی انجام دادیم و با استاندار گیلان دیدار می کنیم.

نماینده شرکت HDC Holding در مورد اهداف سرمایه گذاری این شرکت در ایران، گفت: برای ما فوتبال بسیار مهم است و ابتدا روی تیم های لیگ برتر نظر داریم و در مرحله دوم ایجاد مدارس فوتبال برای سنین مختلف را برنامه ریزی و در حال حاضر در برزیل و ایتالیا مدارس فوتبال تاسیس کرده ایم.

نماینده شرکت ایتالیایی در مورد شناختش از انزلی و باشگاه ملوان تصریح کرد: ما می دانیم که ملوان در انزلی حامیان بسیاری دارد و در این شهر به تیم دیگری توجه نمی شود.

وی افزود: در اینترنت بازی های ملوان در تهران را دیدم که چطور هوادارانش به شدت از تیم خود حمایت می کنند و این خیلی مهم است که تمام شهر از تیم شان حمایت دارند.

در ادامه هیئت ایتالیایی سرمایه گذار به همراه صادق درودگر به ورزشگاه تختی رفتند و ضمن بازدید از امکانات باشگاه با مسئولان هیئت فوتبال انزلی به گفت وگو پرداختند. /تسنیم

کد مطلب: 39

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر