وقتی دیدم اینهمه جمعیت آمده‌اند نتوانستم احساساتم را کنترل کنم

پتریاشویلی: تشک کشتی جای مردهاست/ در لحظاتی از مسابقه مرگ را به چشمانم دیدم

دارنده مدال‌ طلای کشتی آزاد جهان گفت: با توجه به اینکه دنده‌ام آسیب دیده بود و درد شدیدی داشتم، نمی‌توانستم کشتی بگیرم، اما به خاطر ایران روی تشک آمدم و ثابت کردم تشک کشتی جای مردهاست.

 پتریاشویلی: تشک کشتی جای مردهاست/ در لحظاتی از مسابقه مرگ را به چشمانم دیدم

گیلان خبر: گنو پتریاشویلی درباره پیروزی مقابل حریف آمریکایی در فینال جام باشگاه‌های جهان با وجود مصدومیت گفت: با توجه به اینکه دنده‌ام آسیب دیده بود و درد شدیدی داشتم، واقعا نمی‌توانستم و نمی‌خواستم کشتی بگیرم، اما به خاطر ایران روی تشک آمدم و ثابت کردم تشک کشتی جای مردهاست.

وی ادامه داد: وقتی دیدم اینهمه جمعیت برای تشویق و قهرمانی تیمشان آمده‌اند نتوانستم احساساتم را کنترل کنم و روی تشک آمدم. در لحظاتی از مسابقه واقعا از درد مرگ را به چشمان خودم دیدم. قبل از مسابقه 6 آمپول اطراف ناحیه آسیب دیده قفسه سینه‌ام تزریق کردم تا بی‌حس شود و دردی احساس نکنم، اما واقعا لحظات سختی را داشتم، اما خوشحالم که سرانجام به نتیجه رسید و باعث قهرمانی تیمم شد.

دارنده مدال طلای جهان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود در مسابقات امیدهای جهان مصدوم شده و این مصدومیت را از مربیان تیم پنهان کرده است تصریح کرد: قبل از مسابقات جهانی این درد را داشتم و بعد از آن احساس کردم که خوب شده‌م و آمدم ایران و تمرین کردم؛ اما دیدم که نمی‌توانم ادامه دهم و نمی‌خواستم کشتی بگیرم. این درد را به خاطر ایران و کاشان و مردمی که اینجا جمع شده بودند، تحمل کردم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 39045

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر