خیلی از آدم‌ها را دیده‌ام که نفهمیدند از کجا ضربه خورده‌اند

دایی: تصمیم اشتباه داور نبود سپاهان تا صبح هم نمی‌توانست گل بزند

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: توپ به بدن بازیکن ما برخورد کرد و داور پنالتی گرفت، تصمیم اشتباه داور نبود سپاهان تا صبح هم نمی‌توانست به ما گل بزند.

دایی: تصمیم اشتباه داور نبود سپاهان تا صبح هم نمی‌توانست گل بزند

گیلان خبر: علی دایی پس از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: نیمه دوم سپاهان موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کرد. اما اگر تا صبح هم ادامه پیدا می‌کرد نمی‌توانست به ما گل بزند. بعد از گلی که زدیم اتفاقاتی در زمین رخ می‌داد و داور به سود سپاهان سوت زد.

وی افزود: زمانی که داور به من تذکر داد را بببینید اگر یک داور در ایران پیدا شود و این صحنه را خطا بگیرد من قبول می‌کنم. توپ به بدن بازیکن ما خورده و او خطای پنالتی گرفته است. نمی‌دانم دفعه چندم است یا چند صدبار چنین مسایلی برای تیم ما رخ می‌دهد.

وی افزود: خیلی از آدم‌ها را دیدم که در زندگی‌شان ضربه خورده‌اند اما نفهمیدند که از کجا ضربه می‌خورند. در زندگی‌ام این گونه آدم‌ها را زیاد دیده‌ام همیشه باید حق را به حقدار بدهید. برای چندمین بار از اشتباهات داوری لطمه خوردیم.

دایی در مورد اینکه سایپا بعد از گلش عقب‌نشینی کرد، اظهار داشت: بعد از گل عقب‌نشینی نکردیم، شرایط بازی این گونه رقم خورد و سپاهان به دنبال جبران گل بود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 39628

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر