به نظر من برگزاری مجمع فدراسیون مشکل خاصی نداشت

حسینی: برنامه 90 نشان داد که یکسری باید جوابگوی اعمالشان در مورد پرسپولیس باشند

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در برنامه 90 به مشکلات ما فوتبالی‌ها رسیدگی می‌شود و برنامه هفته گذشته نشان داد که یکسری باید جوابگوی اعمالشان باشند.

حسینی: برنامه 90 نشان داد که یکسری باید جوابگوی اعمالشان در مورد پرسپولیس باشند

گیلان خبر: سیدجلال حسینی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با فولاد و همچنین وضعیت سرخپوشان صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

-تمرینات پرسپولیس در روزهای آلودگی هوا هم با نظم زیادی پیگیری شد. شرایط تیم چطور است؟

خدا را شکر تمرینات ما خیلی خوب و منظم حتی با وجود آلودگی هوا برگزار  می‌شود و الان در بهترین شرایط هستیم. البته متاسفانه وحید امیری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. از طرف دیگر هم مهدی طارمی و احمد نوراللهی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت و امیدوارم علاوه بر اتمام محرومیت مهدی طارمی وضعیت احمد نوراللهی هم هر چه زودتر مشخص شود. مطمئنا اگر نوراللهی‌ بازیکن تیم‌های دیگر بود مشکلش را زود حل می‌کردند اما او چند ماه است با ما تمرین می‌کند اما وضعیتش مشخص نیست. امیدوارم که مشکل او هم هر چه زودتر برطرف شود. البته خود من با آقای گرشاسبی درباره وضعیت نوراللهی صحبت کردم و او گفت که به زودی مشکل احمد نوراللهی حل خواهد شد و پیگیر کارهایش هستیم. مطمئنا حضور این دو بازیکن به ما کمک زیادی خواهد کرد و امیدواریم که شرایط برای بازی کردن مهدی و احمد فراهم شود. 

- به عنوان کاپیتان حمایت جالبی از مهدی طارمی در صفحه شخصی و مصاحبه‌هایت کردی. این کار دلیل خاصی دارد؟ 

بارها گفته‌ام و باز هم می‌گویم که همه ما یک تیم هستیم و همیشه به یاد طارمی خواهیم بود. او کنار ماست و خیلی خوب و حرفه‌ای تمرین می‌کند. طارمی بازیکن باارزشی است به طوری که دو سال متوالی آقای لیگ ایران شده و بهترین بازیکن فوتبال ماست. قطعا او می‌تواند به پرسپولیس کمک زیادی کند.مهدی در بهترین شرایط آمادگی قرار دارد و الان هم در اواخر محرومیت او هستیم. امیدوارم که او هر چه زودتر برگردد و بتواند باز هم به پرسپولیس کمک کند. 

- به عنوان نماینده بازیکنان در مجمع فدراسیون فوتبال حاضر شدی که البته حاشیه‌های زیاد هم در این مجمع به وجود آمد. خودت این مجمع را چطور دیدی؟

به نظر من مجمع خیلی خوب و با نظم انجام شد و همه چیز طبق برنامه‌ای که گفته بودند، بود. من موضوع و مشکل خاصی در برگزاری مجمع ندیدم و آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش و آقای تاج رئیس فدراسیون هم صحبت‌های خوبی را مطرح کردند و حرف‌هایی رد و بدل شد که به فوتبال کمک می‌کند. به نظرم که مجمع در شرایط خوبی برگزار شد و بحث خاصی در میان نبود.

- فردا به اهواز می‌روید تا یکشنبه مقابل فولادخوزستان بازی کنید.فولاد را چطور تیمی می‌بینی؟

باید بگویم که تیم فولاد سال‌هاست که جزو تیم‌های خوب فوتبال ایران است و بازی با این تیم همیشه برای ما سخت است. مطمئنا بازی در اهواز سختی‌های خاص خودش را دارد و ما باید به مصاف تیمی برویم که در خانه خودش بازی می‌کند. تنها در همه این سال‌ها جزو مدعیان فوتبال ایران هستند و می‌توانم بگویم پورموسوی تیم خوبی ساخته و آنها با انرژی و تفکر زیادی بازی می‌کنند. ما می‌دانیم کار سختی در اهواز داریم اما وقتی می‌خواهیم قهرمان شویم باید از سد همه حریفان بگذریم. 

- بعد از بازی با نفت آبادان مصاحبه‌ای انجام دادی و صحبت‌هایی را مطرح کردی که باعث شد تا اذهان خیلی‌ها به سمت یک برنامه تلویزیونی برود. منظورت از آن صحبت‌ها چه بود؟ 

من بعد از بازی صحبت‌هایی کردم اما در آن صحبت‌ها هیچ منظوری نداشتم. اتفاقا برنامه 90 همیشه پشت پرده‌های ناسالم فوتبال را نشان داده و دست خیلی از افراد سودجو را از فوتبال بریده است. این برنامه به دنبال حق فوتبال است و متاسفانه باید بگویم ما بازیکنان و مربیان هیچ گاه به حق خودمان نمی‌رسیم اما در این برنامه می‌توانیم حرف‌هایمان را بزنیم و صحبت‌هایمان را به گوش مسئولان برسانیم. در این برنامه مشکلات ما فوتبالی‌ها عنوان می‌شود و اگر این برنامه نباشد کسی نیست که حق فوتبالی‌ها را بگیرد. در برنامه 90 هفته گذشته مشخص شد که یکسری باید جوابگوی کارهایشان باشند. من از آن صحبت‌ها منظور خاصی نداشتم. در برنامه هفته گذشته 90 خیلی از مسائل روشن شدو برخی‌ها باید بابت مسائلی که به وجود آوردند، پاسخگو باشند. اینطور نیست که برخی به فوتبال بیایند، کارهایی انجام دهند و بعد بروند. آنها باید جوابگوی کارهای شان باشند و برنامه 90 این موضوع را پیگیری می‌کرد. به هر حال اینطور نیست که هر کسی هر کاری دلش خواست انجام دهد و پاسخگوی اعمالش نباشد. باید مشخص شود که آنها در دوران حضورشان در فوتبال چه کارهایی انجام داده اند و برنامه 90 هم این موارد را همیشه پیگیری می کند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 39629

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر