کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال

مطالبات مردم به حق است اما راه آن‌ها از اغتشاشگران جدا است/فتنه 96 تمام شد

کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال تاکید کرد که مطالبات مردم به حق است اما به هیچ وجه مردم کار عده قلیل اغتشاشگران را نمی پسندند و خود مردم برای دفاع از حیثیت نظام جلوی اغتشاشگران ایستاده اند.

 مطالبات مردم به حق است اما راه آن‌ها از اغتشاشگران جدا است/فتنه 96 تمام شد

گیلان خبر: امیرحسین منظمی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اغتشاشات اخیر را نکوهش و محکوم کرد و اظهار داشت: قطعا مردم مطالبات به حقی دارند اما اغتشاشات اخیر نشان داد که دشمن قصد دارد از خواسته های مردم سو استفاده کند بنابراین مردم باید همچنانکه با آگاهی و بصیرت در طول این چهل سال انقلاب را حفظ و همراهی کرده اند با قدرت پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دهند.

مدیر تیم های ملی والیبال ایران گفت: پایبندی مردم به رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برهه های مختلف به اثبات رسیده است و قطعا این بار هم مردم نشان خواهند داد که به هیچ وجه راهشان با اغتشاشگران یکی نیست بنابراین خود مردم مقابل آنها می ایستند و هامانطور که مسئولان اعلام کردند فتنه 96 تمام شد.

بازیکن اسبق تیم ملی والیبال گفت: مردم همیشه ثابت کردند سرباز انقلاب و رهبرند و این بار نیز در مقابله با اغتشاشگران می ایستند.

امیرحسین منظمی گفت: مسئولین هم باید قدر مردم را بدانند مردمی که انقلاب کردند و جانانه در دفاع مقدس از کیان مملکت دفاع کردند بنابراین امیدوارم همه مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی مردم تلاش حداکثری داشته باشند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40067

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر