دایی: برای تقویت تیم نیاز به جذب مهره‌های خوب داریم

مربی تیم سایپا گفت: اخباری امروز به دلیل مصدومیت در نیمکت حضور نداشت و اگر هم مصدوم نبود شاید علی دایی باز هم به او بازی نمی‌داد.

دایی: برای تقویت تیم نیاز به جذب مهره‌های خوب داریم

گیلان خبر: محمد دایی مربی تیم فوتبال سایپا پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود استقلال خوزستان آمده بود تا حداقل یک امتیاز از این بازی بگیرد ۱۱ نفره دفاع می‌کردند خدا را شکر بچه‌های ما به چیزی که حق‌شان بود رسیدند ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم متأسفانه دو توپ به روی دروازه ما آمد که هر دو تبدیل به گل شد. باز هم خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

مربی سایپا در خصوص پرداخت نشدن مطالبات‌شان از سوی باشگاه اظهار داشت: علی دایی دیروز در این خصوص تمام صحبت‌ها را کرده و هر آن چیزی که بوده را گفته است و من حرفی برای گفتن ندارم. 

وی در خصوص عدم حضور محمدرضا اخباری در ترکیب تیم اذعان داشت: اخباری مصدوم است و پریروز در تمرینات کتفش آسیب دید و خدا را شکر الان وضعیت بهتری دارد و احتمالا‌ً به بازی بعدی برسد. البته ۱۱ بازیکن را علی دایی تعیین می‌کند و اگر شاید مصدوم هم نبود باز هم او را بازی نمی‌داد. ولی امروز غیبتش به دلیل مصدومیت بود و اگر مصدوم نبود شاید روی نیمکت کنار ما می‌نشست.

دایی در خصوص جذب بازیکن جدید هم گفت:‌ مطمئناً ما نقاط ضعفی داریم سه یا چهار مهره خوب می‌خواهیم اگر باشگاه کمک کند و بازیکن خوب گیرمان بیاید و اگر ما هم بخواهیم تیم‌مان سهمیه آسیا را بگیرد و بالای جدول باشد ما به تقویت تیم احتیاج داریم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40136

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر