سفر هیات ورزشی ایران به عراق

کفاشیان : حضور تیم های ملی فوتبال ایران در عراق منوط به مجوز فیفا است

نایب رییس فدراسیون فوتبال کشورمان برگزاری دیدارهای دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و عراق به میزبانی عراق را منوط به مجوز فیفا دانست .

 کفاشیان : حضور تیم های ملی فوتبال ایران در عراق منوط به مجوز فیفا است

گیلان خبر: علی کفاشیان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در حاشیه حضور در ورزشگاه کربلا گفت : عراق در زمینه سخت افزاری در رشته فوتبال شرایط خوبی دارد بطوریکه ورزشگاه های بسیار خوبی در کربلا، نجف و بغداد دارند که ظرفیت برگزاری رقابت های بین المللی را دارند اما همچنان بدلیل مسایل امنیتی دیدارهای بین المللی این کشور به دلیل ارتباط خوب و منطقی با ایران در کشور ما برگزار می شود .

کفاشیان  برگزاری رویدادهای بین المللی در استادیوم های فوتبال عراق را منوط به موافقت فیفا عنوان کرد و اظهار داشت : فیفا هنوز به عراق اجازه نداده است که در کشور خود میزبانی کند .

نایب رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد:  فدراسیون فوتبال عراق موافقت فدراسیون ایران برای برگزاری  دیدارهای دوستانه در رده های سنی مختلف تیم های ملی را کسب کرده و ما در این زمینه مشکلی نداریم اما چًون برگزاری دیدارهای دوستانه هم منوط به مجوز فیفا است برای حضور در عراق منتظر مجوز فیفا هستیم .

کفاشیان با تقدیر از وزارت ورزش و جوانان در اعزام هیات ورزشی ایران به عراق نشست با مسولین فدراسیون های ملی این کشور را خوب توصیف  و تاکید کرد: ارتباط نزدیک و تنگاتنگی بین فدراسیون های فوتبال ایران و عراق وجود دارد و در زمینه های مختلف همکاری مَی کنیم .انچه مسلم است انها إمکانات سخت افزاری خوبی دارند که امیدواریم بتوانند نظر فیفا را برای میزبانی نیز جلب کنند .

کفاشیان   رییس کمیته فوتسال ایران ، پیشرفت فوتسال عراق را نیز قابل توجه دانست و گفت : عراق رشد خوبی در زمینه فوتسال داشته بطوریکه توانستند بعد از ایران سهمیه المپیک نوجوانان را کسب کنند ، ار همین رو همکاری های دو کشور در ابعاد فوتسالی هم وجود دارد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40657

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر