استقلال خوزستان فردا انتحاری بازی می‌کند و ما هم محکوم به پیروزی هستیم

تارتار:دوست ندارم جزو مربیانی باشم که پول بگیرند و منتظر اخراج شدن باشند

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم گفت: در نیم فصل دوم هنوز برد نداشته‌ایم و فردا محکوم به پیروزی هستیم.

 تارتار:دوست ندارم جزو مربیانی باشم که پول بگیرند و منتظر اخراج شدن باشند

گیلان خبر: مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با استقلال خوزستان با تسلیت درگذشت شماری از هموطنانمان در حادثه کشتی سانچی اظهارداشت: در نیم فصل دوم بردی نداشتیم و در بازی فردا محکوم به برد هستیم.

وی ادامه داد: در این مدت بازیکنان خوبی مانند آقایی، سیف‌اللهی و چند جوان دیگر به تیم اضافه شدند که با حضور آنها تیم تقویت شده است. امیدوارم با یک بازی تماشاگرپسند سه امتیاز را برای پارس بگیریم. استقلال خوزستان هم با توجه به شرایطی که در جدول دارد مطمئناً برای کسب امتیاز به این بازی می‌آید، علاوه بر این همیشه تیم‌های ویسی هجومی بازی می‌کنند.

تارتار درباره این سوال که رمز موفقیت پارس جنوبی با توجه به نتایجی که کسب کرده چه بوده است، یادآور شد: در تیم ما یک همدلی وجود دارد؛ البته می‌دانید که همیشه در همه تیم‌ها ارکان موفقیت بازیکنان آن تیم هستند. ما بازیکنان بزرگی داریم، شاید به جز دو سه نفر آنها بقیه نام‌های بزرگی نداشته باشند اما واقعاً بازیکنان بزرگ و با کیفیتی هستند. علاوه بر این مدیریت باشگاه هم تلاش می‌کند هرچند مشکلاتی از قبیل مشکلات مالی هم وجود دارد که برای همه تیم‌هاست. امیدوارم این مسائل تا هفته آینده برطرف شود.

سرمربی پارس جنوبی جم عنوان کرد: موفقیت به دست آمده حاصل تلاش بازیکنان و مدیریت و هواداران باشگاه است که در کل کشور کم نظیر هستند. از هواداران می‌خواهم که فردا هم به ورزشگاه بیایند و سکو‌ها را پر کنند چرا که این بازی برای ما اهمیت زیادی دارد. تیم استقلال خوزستان فردا انتحاری بازی خواهد کرد و ما هم از این بازی استقبال خواهیم کرد.

سرمربی پارس جنوبی درباره غایبان تیمش برای بازی فردا تصریح کرد: میثم تیموری را قطعاً به دلیل مصدومیت در بازی فردا نخواهیم داشت. امید سینک جدیداً به تمرینات اضافه شده و احتمالا به بازی می‌رسد. بقیه بازیکنان مشکلی ندارند.

وی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر این که چرا در نشست‌های خبری به برخی سوالات خبرنگاران پاسخ نمی‌دهید توضیح داد: شما در شرایطی سوالی می‌پرسید که شرایط ما خوب نیست؛ یا بازی را واگذار کرده یا مساوی کرده‌ایم، مطمئناً شرایط خوبی نبوده و تیم از لحاظ روحی و روانی به هم ریخته بوده است. من دوست ندارم جزو مربیانی باشم که پول بگیرند و منتظر اخراج شدن باشند. من را هم یکی از مردم شهر بدانید و دوست ندارم این رابطه‌ای که با مردم جم شکل گرفته از بین برود. دوست ندارم وقتی که مردم ما را می‌بینند از ما بدشان بیاید. ما در شرایط بدی هستیم و امیدوارم سوالات به نحوی باشد که به تیم کمک کند، مخصوصاً از سوی خبرنگاران شهر جم تا تمرکز مربی از دست نرود.

تاتار  خاطرنشان کرد: کاری نکنید که این تیم پایین برود، حتی اگر یک روز یک چوب هم بالای سر تیم پارس جنوبی بود حمایت کنید چرا که در غیر این صورت دودش به چشم همه می‌رود. شاید من بروم و دریک شهر دیگر کار کنم اما حیف است که این شهر تیمی در لیگ برتر نداشته باشد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 40673

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر