باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:

از طرح تحقیق و تفحص مجلس استقبال می کنیم

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد در راستای اصلاحات ساختار مالی که در حال اجرای آن است از طرح تحقیق و تفحص مجلس استقبال می کند.

 از طرح تحقیق و تفحص مجلس استقبال می کنیم

گیلان خبر: در این اطلاعیه آمده است: باشگاه پرسپولیس در حرکت نوین خود شفافیت مالی، افزایش بهره وری، تلاش برای کاهش بدهی های انباشته در راستای توسعه و پیشرفت پایدار ، حرکت در مسیری که خواسته های به حق هواداران برآورده شود و تلاش برای کسب درآمد طبق موازین و محدودیت های قانونی را به عنوان سیاست های اساسی خود دنبال می کند. از این رو در راستای اظهارات وزیر محترم ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال ، آمادگی و استقبال همه جانبه خود را از تحقیق و تفحص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی اعلام می دارد. امیدواریم این امر در آینده گسترش یابد. باشگاه پرسپولیس وامدار نزدیک به دو دهه نابسامانی و بحران در امور مالی و اجرایی است که در حرکت نوین باشگاه و در راستای تاکیدات وزیر محترم ورزش و جوانان ، برای ساماندهی و نظم امور اجرایی ، مالی و تشکیلاتی گام بردارد.

حرکت باشگاه پرسپولیس بر اساس قوانین و مقررات کشور و حسابرسی دقیق و پرداخت بخش اعظم بدهی های انباشته سالیان قبل ، توام با شفاف سازی بوده است و برای همین است که از هرگونه تحقیق و تفحص و حسابرسی در امور باشگاه استقبال می کنیم و آن را راهگشا برای ادامه این مسیر می دانیم. پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم ایران و پرتماشاگرترین تیم ورزشی آسیا بی تردید از بزرگترین سرمایه های مردمی و اجتماعی کشورمان است و حساسیت نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را فرصتی ارزنده می دانیم تا این مسیر را بهتر از گذشته و با موانع و مشکلات کمتر ، طی کنیم. در بخش پایانی این اطلاعیه تصریح شده است که باشگاه پرسپولیس در چند سال اخیر نه تنها از هر گونه بودجه دولتی بلکه از بسیاری درآمدهای معمول باشگاه ها که در دنیا مرسوم می باشد، بهره ای نبرده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41001

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر