در دربی آتن تنها به پیروزی فکر می‌کنیم

انصاری‌فرد: دوست دارم با قهرمانی المپیاکوس به استقبال جام جهانی بروم

مهاجم ایرانی المپیاکوس پس از کسب جایزه بهترین بازیکن هفته هجدهم سوپر لیگ یونان گفت: از تمام هواداران المپیاکوس که به من رای دادند تا این جایزه به من برسد، تقدیر و تشکر می‌کنم.

 انصاری‌فرد: دوست دارم با قهرمانی المپیاکوس به استقبال جام جهانی بروم

گیلان خبر: کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی المپیاکوس پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن هفته هجدهم سوپر لیگ یونان در مصاحبه با شبکه نوا اسپورت یونان گفت: از تمام هواداران المپیاکوس که به من رای دادند تا این جایزه به من برسد، تقدیر و تشکر می‌کنم. من به خاطر کسب این جایزه خوشحال هستم اما این جایزه با کار گروهی به دست آمده است و من به تنهایی این جایزه را به دست نیاوردم. من مدیون در کسب این جایزه مدیون همبازی‌هایم هستم که مرا کمک کردند و از تمام آنها تشکر می‌کنم. من از حضور در باشگاه المپیاکوس بهره بردم و افتخار می‌کنم که در این باشگاه هستم.

ستاره ایرانی دباره اینکه آقای گل این فصل یونان خواهد شد، این طور گفت: هنوز چیزی به پایان نرسیده است اما من ترجیح می‌دهم که به جای عنوان آقای گلی با قهرمانی المپیاکوس در یونان به استقبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بروم. آقای گل شدن امری خوب است اما هدف ما باشگاه است و ترجیح می‌دهم تا بهترین باشگاه شویم. من با جدیت تمام به همراه تیم کار می‌کنم و نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد اما تلاش می‌کنم تا به عنوان آقای گلی هم دست پیدا کنم.

انصاری فرد در پایان درباره بازی دربی آتن مقابل آ.اک که یکشنبه برگزار می‌شود، گفت:  دربی یک بازی متفاوت است. هر اتفاقی در این بازی نتیجه خاصی را رقم خواهد زد ولی این را می‌دانم که باید در دربی پیروز باشیم. باید تمام تلاش خود را در این بازی انجام دهیم تا نتیجه مطلوب را کسب کنیم. دوست دارم از تمام هوادارانمان تشکر کنم و اعلام کنم که همه ما برای پیروزی در این بازی آماده هستیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41234

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر