اگر سایر تیم‌های ایرانی مقابل السد بازی می‌کردند چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد؟

پیروانی: برای السدی‌ها کُری می‌خوانم؛ در تهران آنها را می‌بینیم

مدیر ورزشی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در تهران روز سختی را برای السد قطر رقم خواهیم زد و از حالا برای این تیم کُری می‌خوانم چرا که پرسپولیس مدت‌ها با حریف سرسخت بازی نکرده بود.

پیروانی: برای السدی‌ها کُری می‌خوانم؛ در تهران آنها را می‌بینیم

گیلان خبر: افشین پیروانی در خصوص شکست تیم پرسپولیس مقابل السد قطر گفت: باید بگویم که حریف ما بسیار سرسخت بود و فوتبالی متفاوت نسبت به رقبای داخلی مقابل ما انجام داد. آنها شب گذشته حداکثر استفاده را از میزبانی انجام دادند و یک تیم قوی را مقابل ما به میدان فرستادند البته ما هم می‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم اما نباید شرایط به گونه‌ای باشد که با یک باخت همه چیز را تمام شده بدانیم. باید بدانیم که بیشتر از اینها باید زحمت کشید چرا که بازی در لیگ قهرمانان آسیا کاملاً متفاوت از لیگ‌های داخلی است.

وی ادامه داد: در لیگ داخلی زمانی که شما ۷۰ درصد هم خوب باشید می‌توانید برنده شوید اما در لیگ قهرمانان آسیا شما باید بالای ۹۰ درصد در شرایط خوبی قرار بگیرید که بتوانید به پیروزی برسید. ما با تیمی بازی داشتیم که کاملاً حرفه‌ای بود و از نظر ساختار، باشگاه، نیروی انسانی و موارد دیگر با ما تفاوت زیادی داشت. با این تفاسیر و با همه این اختلافات اگر روز خوب ما بود می‌توانستیم بازنده از زمین بیرون نیاییم. ما ۲-۳ موقعیت خوب داشتیم که اگر یکی از آنها تبدیل به گل می‌شد روند بازی عوض می‌شد به هر حال بازی تمام شده و باید از این شکست تجربه‌اندوزی کنیم و برای بازی‌های بعدی آماده شویم.

مدیر ورزشی تیم پرسپولیس درخصوص اینکه دلیل شکست سرخپوشان در بازی با السد چه بود؟ اظهارداشت: امیدوارم که این شکست یک تلنگر برای ما باشد، به هر حال پرسپولیس مدت‌ها بود که حریف سرسختی نداشت و در لیگ همه را می‌برد اما بازیکنان باید بدانند که در لیگ قهرمانان آسیا از کوچک‌ترین موقعیتی که به دست می‌آید باید بیشترین استفاده را انجام داد. برای بردن تیمی مثل السد باید خیلی خوب باشید تا به پیروزی برسید. ما موقعیت داشتیم اما استفاده نکردیم، از طرف دیگر به هواداران‌مان حق می‌دهیم که تا این حد ناراحت باشند چرا که پرسپولیس مدت‌ها بود نباخته بود و بازیکنان قول داده‌اند که این نتیجه را جبران کنند.

پیروانی درباره اینکه برخی کارشناسان و پیشکسوتان پرسپولیس انتقادهایی انجام داده‌اند مبنی بر اینکه ارنج تیم خوب نبود یا اینکه تعویض‌های مناسبی انجام نشد، تصریح کرد: به نظرات همه کارشناسان و پیشکسوتان احترام می‌گذارم و صحبت‌هایشان قابل احترام است اما تصمیماتی که گرفته شد بهترین تصمیمات بوده است. به هر حال هرکسی نظرات خاص خودش را دارد اما باید به نظر سرمربی و بازیکنان داخل زمین احترام گذاشت. ما به همه نظرات احترام می‌گذاریم اما وقتی با ۱۶ امتیاز در لیگ ایران از همه تیم‌ها بالاتر هستیم این یعنی اینکه از همه تیم‌ها قوی‌تریم. پرسپولیس با این وضعیت مقابل السد شکست خورد حالا شما در نظر بگیرید که اگر بقیه تیم‌های ایرانی مقابل السد بازی می‌کردند چه نتیجه‌ای می‌گرفتند؟ برای تیمی کُری نمی‌خوانم اما باید پذیرفت که کیفیت حریف از ما بسیار بالاتر بود.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط پرسپولیس از گروهش در آسیا صعود خواهد کرد یا اینکه امکان دارد اتفاقات عجیبی رخ دهد، گفت: شک نکنید که پرسپولیس ۱۰۰ درصد از گروهش صعود می‌کند با یک باخت که نباید همه چیز را تمام شده دانست. ما باید همه تلاش‌مان را انجام دهیم تا بهترین نتایج را بگیریم البته در نظر بگیرید که السد تیم بسیار قدرتمندی است اما بازی ما با این تیم را در تهران خواهید دید. مطمئناً ما مقابل السد در تهران و در حضور تماشاگرانمان بسیار قدرتمندانه‌تر بازی خواهیم کرد. السد باید بداند که مقابل یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیا بازی کرده و در تهران باید با یک میزبانی مناسب و حضور حداکثری هوادارانمان در ورزشگاه برای این تیم یک روز سخت بسازیم. من از حالا برای السدی‌ها کُری می‌خوانم و بدانند که در تهران این نتیجه را جبران خواهیم کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 41733

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر