مشکلات مالی حل شود، سایپا سهمیه آسیا می گیرد

دایی: جای مسئولان فدراسیون بودم قرارداد کی‌روش را تمدید می‌کردم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: از روز اول رابطه ما خوب بوده و دیدید که همیشه از تیم ملی حمایت کردم، جای مسئولان فدراسیون بودم قرارداد کی‌روش با تیم ملی را تمدید می‌کردم.

دایی: جای مسئولان فدراسیون بودم قرارداد کی‌روش را تمدید می‌کردم

گیلان خبر: علی دایی بعد از شرکت در مراسم درختکاری باشگاه سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم مراسم درختکاری یک سنت ملی شود و با این همه آلودگی هوا درختکاری می‌تواند به بهبودی هوای تهران کمک کند. به نظرم کار بزرگی است و می‌تواند یک سنت ملی شود.

دایی در خصوص حضور کی‌روش در این مراسم گفت: من نمی‌دانم کی‌روش چگونه به این مراسم آمد ولی از روز اول رابطه ما خوب بوده و دیدید که همیشه از تیم ملی حمایت کردم. از اینکه او در این کار شریک شده خوشحال هستم و کار بزرگی کردند.

وی در خصوص اظهارات علی کریمی و اینکه برخی گفتند کی‌روش دلال است گفت: من این مسائل را نمی‌دانم و چون من چیزی ندیدم و باید به عینه خودم این مسائل را ببینم حرفی نمی‌زنم. چیزی که من دیدم این است که تیم ملی در زمان کی‌روش به تیمی باج نداده و راحت ما را به جام جهانی برده است. مربی که در پرتغال حضور داشته و در رئال و منچستر حضور داشته قطعا مربی بزرگی است. به نظرم در راهی که می‌روند همیشه بهترین تصمیمات را گرفته و نتیجه اش این بوده که امسال بی دغدغه به جام جهانی رفتیم. به نظر من کی‌روش در حال خدمت است، نه تنها به فوتبال بلکه به این مملکت.

دایی تأکید کرد: ما باید پشت تیم ملی باشیم و شما نگاه کنید چند سال است که تیم ملی در جایگاه اول آسیا قرار دارد و از آنجا تکان نخورده‌ایم ما باید قدر این مسائل را بدانیم و از کی‌روش حمایت کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر شما رئیس فدراسیون فوتبال بودید با کی‌روش تمدید می‌کردید یا خیر، گفت:‌ من اگر بودم بعد از جام جهانی با کی‌روش ادامه همکاری می‌دادم چون تیم ملی منضبط شده و به هدفش رسیده است، از این پس هم می‌تواند با این شرایط جایگاهش را پیدا کند.

سرمربی سایپا در خصوص اینکه به مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های آسیا دعوت شده است، گفت: من هیچ وقت به این مسائل کار نداشته‌ام، ولی باید بگویم همیشه برخلاف مملکت خودمان در بیرون برایم احترام بیشتری قائل هستند. به خیلی مراسم‌ها دعوت شده‌ام ولی آن را رسانه‌ای نکرده‌ام، بارها شده از فدراسیون صربستان یا برای تماشای بازی مکزیک و کلمبیا و یا حضور در تیم منتخب جهان دعوت شده‌ام ولی حرفی نزده‌ام، ارج و قرب من در بیرون از ایران بیشتر از مملکت خودمان است.

وی در خصوص اینکه برخی‌ها مثل یک بازیگر به وی طعنه می‌زنند، گفت: تعز من تشاء و تذل من تشاء. همین جمله برای آنها کافی است.

وی در پاسخ به این سؤال که  آیا مشکلات مالی سایپا حل شد یا خیر، گفت: مشکلات مالی وجود دارد ولی با حضور درویش و تلاش مدیرعامل کارخانه سایپا این مشکل حل می‌شود.

دایی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم می‌تواند سهمیه آسیا بگیرد، گفت: مشکلات مالی حل شود راحت سهمیه آسیا را خواهیم گرفت.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42132

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر