نمی‌شود حرف‌های کلیشه‌ای زد/ می توانستیم کاری کنیم که لیگ تعطیل نشود

رحیمی: هیچ قولی برای مدال در بازی های آسیایی نمی دهم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: نمی‌شود حرف‌های کلیشه‌ای زد. سال 96 با وجود مشکلات مالی بیش از 95 درصد تقویم اجرا شد. سال آینده کارمان فشرده است.

 رحیمی: هیچ قولی برای مدال در بازی های آسیایی نمی دهم

گیلان خبر: علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال بعد از نشست سالیانه و عمومی این فدراسیون در جمع خبرنگاران گفت: مجمع سالیانه فدراسیون امروز برگزار شد. عملکرد امسال مورد بررسی قرار گرفت و تقویم سال جدید تصویب شد. عملکرد سال 95 باید ارائه می‌شد و خوشبختانه مشکلی وجود نداشت. 

وی درباره برنامه‌های این فدراسیون گفت: نمی‌شود حرف‌های کلیشه‌ای زد. سال 96 با وجود مشکلات مالی بیش از 95 درصد تقویم اجرا شد. سال آینده کارمان فشرده است. امیدوارم برنامه‌ریزی خوبی کنیم در بازی‌های آسیایی موفق شویم.

رحیمی درباره جذب مربی خارجی، عنوان کرد: مربی‌ای که تقریبا به نتیجه رسیده‌ایم و از اسپانیا بود، روز گذشته از ما عذرخواهی کرد و گفت نمی‌تواند با ما همکاری کند. ما روی گزینه‌های دیگر فکر می‌کنیم تا بتوانیم یک مربی خوب بیاوریم. مبالغی که می‌گفتند قابل قبول نبود و ما به توافق نرسیدیم. البته مبالغ بالا نبود اما با توجه به قیمت دلار برای ما سنگین بود.

 

وی افزود: تلاش می‌کنیم تا آخر فروردین تکلیف تیم را مشخص کنیم. حالا اینکه مذاکرات کی نتیجه دهد، یک روز دیگر یک ماه دیگر نمی‌دانم.

 

رئیس فدراسیون هندبال درباره اعزام تیم ملی ایران به بازی‌های آسیایی و اینکه پیش‌بینی‌تان از این بازی‌ها چیست، عنوان کرد: پیش‌بینی بازی گروهی سخت است. مسابقه انفرادی نیست که رکورد هر کسی دست خودش باشد. ما سعی می‌کنیم از ابزارها استفاده کرده و نتیجه خوبی بگیریم.

 

رحیمی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه قول تکرار مدال نقره دوره قبل را می‌دهید یا خیر، گفت: نه اصلا، من هیچ قولی نمی‌دهم.

 

وی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی مبنی بر درگیری‌هایی که در لیگ برتر رخ داد، تصریح کرد: هندبال در همه جای دنیا یک رشته پربرخورد است به همین دلیل مشکلات هم پیش می‌آید. من از مربیان و مدیران باشگاه‌ها تشکر می‌کنم اما 2 موردی که در لیگ مشکل پیش آمد و مسابقه تعطیل شد، اشکال از ما بود. می‌توانستیم کاری کنیم لیگ تعطیل نشود. ما خودمان پیشگیری نداشتیم. باید سال بعد مسابقات را طوری برگزار کنیم تا این مشکلات به وجود نیاید.

 

رحیمی درباره وضعیت بانوان هم گفت: با موفقیتی که آنها در غرب آسیا کسب کردند، لازم است روی آنها سرمایه‌گذاری کرد. فکر می‌کنم با سرمایه‌گذاری روی این قشر که کمتر از مردان هم نیستند، زودتر هم نتیجه بگیریم.

 

رئیس فدراسیون هندبال درباره برنامه سال 97، اظهار داشت: بهترین کار این است تیم‌های ملی موفقیتی در شأن کشور کسب کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42134

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر