قبل از بازی با مشکی‌پوشان یک عیدی شیک به بازیکنان می‌دهیم

قراب:با رفتن یکسری‌ها و آمدن برخی در استقلال انقلاب ایجاد شد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:با رفتن یک سری و اضافه شدن برخی افراد انقلابی در استقلال ایجاد شده است که این تیم هر روز بهتر و بهتر می‌شود.

قراب:با رفتن یکسری‌ها و آمدن برخی در استقلال انقلاب ایجاد شد

گیلان خبر: جواد قراب در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت:واقعیت این است که با رفتن یک سری و اضافه شدن یک سری افراد انقلابی در استقلال ایجاد شده است. این تیم تمایل دارد روز به روز بهتر شود، ما هم دوست داریم  در بازی‌های پیش رو هم خوب گل بزنیم و هم خوب بازی کنیم.

وی تاکید کرد:شفر وقتی به استقلال آمد نظم خاصی به تیم داد، او در رفتار همه چیز را نشان داد، استقلالی‌ها با آمدن این مربی تازه متوجه شده‌اند که حرفه‌ای شده‌اند. این تیم یک تیم معمولی نیست.من نمی‌توانم قول بدهم ولی مطمئن باشید در آسیا کارهای جدیدی می‌خواهیم انجام بدهیم. ما می‌خواهیم  بگوییم سطح فوتبال استقلال عوض می‌شود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال توان قهرمانی در آسیا را دارد گفت: فکر می‌کنم اگر به ذوب‌آهن نخوریم بهتر است، ان شاالله استقلال بتواند به جمع 8 تیم برتر برسد و سپس به آنچه که آرزویش است و آن قهرمانی در آسیا است برسد. 

قراب در پاسخ به این سوال که چند در صد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده گفت:حدود 60 در صد از قراردادها پرداخت شده است، این بازیکنان آرزو دارند در استقلال باشند،ممکن است چند نفر بگویند ما می‌خواهیم به سپاهان برویم ولی بازی کردن در استقلال برای این بازیکنان ساده است و در تیم های دیگر کار راحتی ندارند.

قراب در خصوص اینکه آیا به بازیکنان عیدی پرداخت شده است یا خیر گفت: ما قبل از عید مبلغی به بازیکنان پرداخت کردیم و قرار است یک عیدی شیک هم به بازیکنان خواهیم داد. ما سعی می‌کنیم مبلغ آنها را برای بازی با مشکی پوشان و دیدار با الهلال بالا ببریم. البته مبالغ عیدی و پاداش بازیکنان در خور شخصیت بازیکنان پرداخت خواهیم کرد.

قراب در خصوص وضعیت قرارداد شفر گفت: مبلغ قرارداد شفر بالاتر می‌رود و این موضوع طبیعی است. او ابتدا نیم فصل با ما قرارداد بست و حالا قرار است یک فصل بماند، مردم از ما خواسته اند که شفر بماند، روز 13 فروردین 40 هزار نفر به استادیوم آمده‌اند  و این نشان‌دهنده رضایت مردم است. شفر در استقلال می‌ماند و مربیانی که در کنار او هستند هم در این تیم می‌مانند. وقتی او خوب کار می‌کند چرا او را از دست بدهیم؟ان ‌شاالله شفر در استقلال می‌ماند.

وی تاکید کرد: رایکوف فوق‌العاده بود و نظیر او در ایران نیامد، او در ایران فارسی یاد گرفت و عاشق بازیکنان استقلال بود.من یکی از کوچک‌های آن تیم بودم و با این شرایط هم می‌دانم که هواداران دوست دارند شفر بماند پس تمام تلاشمان را خواهیم کرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42635

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر