از این 3 سال درس گرفتیم و با قدرت به لیگ برتر برمی‌گردیم

عباسی:تنها اشتباه مدیریتی ما انتخاب میثاقیان بود

مالک باشگاه مشکی‌پوشان خراسان گفت: امسال ما فقط یک اشتباه داشتیم که آن هم آوردن اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی بود و زمانی که او برای تیم مشکی‌پوشان تیم بست کار به شکلی پیش رفت که بعد از آن هر شخصی آمد نتوانست کار را خوب پیش ببرد.

عباسی:تنها اشتباه مدیریتی ما انتخاب میثاقیان بود

گیلان خبر: محمدرضا عباسی در خصوص سقوط این تیم به لیگ دسته اول فوتبال ایران اظهار داشت: امسال ما فقط یک اشتباه داشتیم که آن هم آوردن اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی بود. زمانی که او برای تیم مشکی‌پوشان تیم بست کار به شکلی پیش رفت که بعد از آن هر شخصی آمد نتوانست کار را خوب پیش ببرد.

وی افزود: تنها اشتباه مدیریتی ما همین بود و اینکه عنوان بشود مشکی‌پوشان نسخه جعلی یا تقلبی ابومسلم بوده درست نیست. حقیقتاً به خاطر یکسری ندانم‌کاری‌ها این اتفاق رخ داد و حالا هم دنیا به آخر نرسیده و مطمئن باشید همه چیز را درست کرده و مجدداً به لیگ برتر برمی‌گردیم.

وی در خصوص آخرین شرایط داود مهابادی و اینکه وی قرار است فصل آینده هم سرمربی مشکی‌پوشان بماند یا خیر، گفت: مهابادی تا پایان فصل با ما قرار دارد و خداداد عزیزی نیز مسئولیت فنی تیم را بر عهده خواهد داشت، سرمربی تیم هم برای فصل بعد با نظر قطعی عزیزی انتخاب می‌شود.

عباسی در خصوص اینکه آیا عمران‌زاده از این باشگاه جدا شده یا خیر، گفت: عمران‌زاده از تیم ما جدا نشده و خودش از سرمربی تیم مرخصی گرفته است. او به دلیل کسالت حال مادرش از سرمربی اجازه گرفته و انصافاً عمران‌زاده بازیکنی با شخصیت و بامعرفت است و من امیدوارم در آینده هم بتواند به ما کمک کند. اصلاً بحث جدایی او طی هفته‌های اخیر مطرح نشده است. 

عباسی در خصوص اینکه برای فصل آینده چه برنامه‌هایی دارند، گفت: قطعاً خداداد عزیزی مسئول فنی باشگاه است و او این روزها به شدت مشغول است و پیگیری آکادمی را هم انجام می‌دهد و برای فصل آینده نیز برنامه مناسبی انجام خواهیم داد. به یاری امام رضا (ع) محکم‌تر و قوی‌تر فصل آینده به لیگ برتر برمی‌گردیم و این ۳ سال حضور ما در لیگ تجربه بسیار گرانبهایی بود و در این ۳ سال خیلی از افراد را که ادای ابومسلمی بودن در می‌آوردند را شناختیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42755

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر