نتیجه بازی استقلال و پیکان به سود ما خواهد بود

درویش: با دلار ۶ هزار تومانی یک سرمربی خوب ایرانی داریم

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: با نرخ دلار ۶ هزار تومانی یک سرمربی خوب ایرانی داریم که حتی خارجی‌ها به دنبال او هستند.

درویش: با دلار ۶ هزار تومانی یک سرمربی خوب ایرانی داریم

گیلان خبر: رضا درویش در مورد وضعیت تیم سایپا گفت:  با هدایت فنی علی دایی تیم ما شرایط بسیار خوبی در لیگ برتر پیدا کرده است و سه فینال دیگر پیش رو داریم تا بتوانیم سهمیه آسیایی بگیریم. سایپا به نتایج سایر تیم‌ها کاری ندارد و اگر بتوانیم سه برد بیاوریم قطعا در لیگ برتر یا در رده دوم یا سوم قرار می‌گیریم.

وی افزود: استقلال با پیکان بازی دارد و نتیجه این مسابقه هرچه باشد به سود تیم ماست و خود ما هم یک مسابقه ۶ امتیازی و حساس در هفته پایانی با پیکان داریم. فکر می‌کنم با راهبرد علی دایی تیم سایپا در این فصل آسیایی شود. 

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد وضعیت آلویس نانگ مهاجم مصدوم تیمش و اینکه گفته می‌شود قبل از عقد قرارداد از او تست پزشکی گرفته نشده گفت: او در ابتدای فصل در تست پزشکی باشگاه دیگر شرکت کرده بود و چون تاییدیه داشت دیگر از این بازیکن تست پزشکی گرفته نشد. نانگ در ادامه لیگ نمی‌تواند برای ما بازی کند و در حال حاضر دو پزشک گفته‌اند او نیاز به عمل جراحی دارد که در آنصورت قرارداد نانگ برای فصل آینده با باشگاه سایپا فسخ خواهد شد زیرا به مدت طولانی نمی‌توانیم از این بازیکن استفاده کنیم.

درویش در مورد تمدید قرارداد علی دایی با سایپا برای فصل آینده گفت: هر نتیجه‌ای به دست بیاید قرارداد دایی تمدید می‌شود او به ما قول داده بود که سایپا رتبه‌ای تک رقمی داشته باشد اما اکنون در کورس نایب قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی هستیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد قیمت ۶ هزار تومانی دلار و قرارداد بازیکنان خارجی این تیم گفت: ( ۶ هزار تومان شد!) به هر حال خوشبختانه ما فقط نانگ و یک مدافع خارجی داریم و افزایش قیمت دلار از این بابت خیلی بر روی تیم ما تاثیرگذار نیست. یک سرمربی خوب ایرانی داریم که خیلی از خارجی‌ها به دنبال جذبش هستند و به ریال از ما پول می‌گیرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 42834

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر