به نظر می‌رسد با 21 سال سن وارد مهدکودک شده‌ام

بهدانی: مربی کره‌ای دائم‌الخمر است، از او تست الکل بگیرند

دارنده مدال طلای مسابقات تیراندازی با کمان داخل سالن جهانی گفت: نمی‌دانم که چرا با وجود این همه پرونده و بی لیاقتی عزل مربی کره‌ای را نمی‌خواهند؟ این مربی دائم‌الخمر است و می‌توانند از او تست الکل بگیرند.

بهدانی: مربی کره‌ای دائم‌الخمر است، از او تست الکل بگیرند

گیلان خبر: وحید بهدانی در خصوص شرایط فدراسیون تیراندازی با کمان و اعتراضاتی که در این باره دارد، اظهار داشت: در طول ریاست شجاعی وضع فدراسیون بهتر نشده که روز به روز بدتر شده است. سال گذشته طبق گفته های سرپرست تیم ۵میلیارد بودجه گرفتند اما چرا حتی اعزام ها با هزینه شخصی خود ورزشکار بوده است؟ هیچ حقوقی به ورزشکاران داده نشده است. آنها نه بیمه ندارند و نه خوابگاه مناسب، هیچ امکاناتی ندارند.

* فدراسیون دلش را به چند مدال آسیایی خوش کرده که آن هم با هزینه شخصی بوده

وی افزود: این ریاست و فدراسیون در این چند سال دلشان را به چند مدال آسیایی و جهانی خوش کرده‌اند که بیشتر آن توسط جوانان و نوجوانان با هزینه شخصی و تلاش خودشان کسب شده است. این در حالی است که در طول ریاست قبلی فدراسیون ۴ سهمیه المپیک کسب شد، ما میزبان مسابقات بین المللی بودیم و ورزشکاران به همه مسابقات برون مرزی اعزام می‌شدند. ورزشکار تیم ملی همیشه مورد حمایت بود، اما الان چطور؟

ملی‌پوش ریکرو ایران در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه الان حتی مسابقات داخلی هم به صورت نامنظم و در زمان نامناسب برگزار می‌شود، تصریح کرد: همه مسابقات به بدترین شکل ممکن برگزار می‌شود و اصلا کیفیت برگزاری مسابقات خوب نیست. برای هر کدام از مسابقات حتی انتخابی تیم ملی از ورزشکاران هزینه ثبت نام می‌گیرند.

* 300 میلیون خرج مجمع خانوادگی کردند

بهدانی همچنین یادآور شد: آنطور که در اخبار اخیر خواندم، به تازگی در مجمعی که در اصفهان برگزار شد و بیشتر دورهمی خانوادگی بود، ۳۰۰میلیون خرج کردند که داوران، مربیان و ورزشکاران نمونه تور اصفهان گردی داشته باشند و با سی وسه پل عکس یادگاری بگیرند.

* وضعیت ریکرو از کشورهای همسایه هم پایین تر است

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی داخل سالن با اشاره به وضعیت تیم ریکرو، عنوان کرد: وضعیت تیم ریکرو ایران به حدی رسیده که از کشور های همسایه هم حتی پایین تر است. با وجود مربیان خوب ایرانی، از مربی کره ای که اصلا معلوم نیست مدرک مربیگری دارد یا نه استفاده می‌کنند. هزینه گزافی بابت حقوق او می‌پردازند که البته این حقوق به نظر می‌رسد بین چند نفر تقسیم می‌شود تا هم مربی هوای سرپرست را داشته باشد و هم سرپرست مانع از اخراج مربی شود.

* مربی کره‌ای پرونده‌های زیادی در حراست دارد، از او تست الکل بگیرند

ملی‌پوش تیراندازی با کمان ایران، یادآور شد: فدراسیون به مربی کره ای اجازه می‌دهد تا او به راحتی در خاک ایران غرور ایران و ایرانی را بشکند و نو جوانان و جوانان تیم را دچار مشکلات روحی و آسیب‌های جسمی کند. تا الان خیلی پرونده در حراست وزارت ورزش برای این مربی تشکیل شده است اما نمی‌دانم که چرا با وجود این همه پرونده و بی لیاقتی عزل او را نمی‌خواهند؟ این مربی دائم‌الخمر است و می‌توانند از او تست الکل بگیرند. یکبار امید نجاری قبل از اعزام به اردو به والدینم گفت که بچه ها داخل اردو باید تربیت شوند! با ۲۱سال سن گویی وارد مهدکودک شده ام و تا به حال توسط خانواده ام تربیت نشده ام! و جالب اینجاست که تربیت بچه های ایران دست یک کره ای که تعادل روانی ندارد، افتاده است.

* هیچ چیز مثبتی در طول ریاست شجاعی ندیدم

بهدانی تصریح کرد: من وقتی وارد تیر و کمان شدم، متاسفانه رییس فدراسیون یک سالی عوض شده بود تا به الان که تیر می‌زنم هر حرفی که شنیدم و هر چیز مثبتی که دیده ام، از فدراسیون و ریاست قبلی بوده و هیچ چیز مثبتی در طول این چند سال ریاست شجاعی ندیده ام جز اینکه روز به روز وضع ورزشکاران بدتر شده، ارزش آنها پایین آمده و این رشته به نابودی کشیده شده است. الان هم که خبرها و شنیده ها حاکی از این است که وزارت ورزش به جای درست کردن فضا قرار است معاون خودشان را بیاورند.

* شاید قرار است انتخابات مهندسی شود

کماندار نقره‌ای ایران در مسابقات جهانی 2015 عنوان کرد: آیا وزارت ورزش نباید جلوی این اتفاقات را بگیرد؟ شاید قرار است انتخابات را مهندسی کنند. بعد از این همه اتفاقات بدی که برای این رشته افتاده، دوباره وزارت تاکید بر انتخاب رییسی دارد که از جنس این ورزش نیست. چندین سال است که شجاعی حسابی این ورزش را به نابودی کشیده است، واقعا کافی نیست؟ تا کی باید این رشته المپیکی و پر مدال به دست افراد نا لایق بیافتد؟


منبع: فارس

 

کد مطلب: 42863

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر