کمیته ساخت پروژه‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد

پایان شایعات میزبانی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ توانایی میزبانی ۴۸ تیم در دوحه را داریم

کمیته ساخت پروژه های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد که اگر جام جهانی ۲۰۲۲ ۴۸ تیمی هم شود آنها توانایی میزبانی از این تعداد تیم ها را در دوحه را دارند.

پایان شایعات میزبانی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ توانایی میزبانی ۴۸ تیم در دوحه را داریم

گیلان خبر: 2 روز پیش در جلسه کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی(کونمبول) ۱۰ عضوش به افزایش تعداد تیم ها در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ۳۲ تیم به ۴۸ تیم رای موافق دادند.

این خبر به گوش کمیته ساخت پروژه های جام جهانی ۲۰۲۰ قطر رسید و این سازمان به این تصمیم احتمالی فیفا واکنش نشان داد و سخنگوی این کمیته در مصاحبه با روزنامه الرایه قطر گفت: به خودمان اطمینان داریم که می توانیم این مسابقات را با موفقیت برگزار کنیم و فرقی نمی کند تعداد تیم ها ۳۲ باشد یا به ۴۸ تیم افزایش پیدا کند ولی قبل از تصمیم گیری نهایی باید با ما مشورت کنند تا زیرساخت های لازم را برای میزبانی ۴۸ تیم را در دوحه درنظر بگیریم.

این خبر در حالی است که در این مدتی که اعلام شد قرار است جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می خواهد ۴۸ تیمی برگزار شود، شایعات از گوشه و کنار درباره احتمال میزبانی ایران نیز در این تورنومنت جهانی به گوش می رسد چون می گفتند که دوحه توانایی میزبانی از هواداران ۴۸ تیم را نخواهد داشت ولی با این حرف های سخنگوی کمیته ساخت پروژه های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبری از میزبانی ایران نیست.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43051

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر