مربی دوهای استقامت:

از چوب خشک قهرمان می‌سازم، ورزشکار جای خود دارد!

مربی ملی‌پوشان استقامتی دوومیدانی گفت: از چوب خشک قهرمان می‌سازم ، ورزشکار جای خود دارد و با این شرایط قول دو مدال در جاکارتا داده‌ام.

از چوب خشک قهرمان می‌سازم، ورزشکار جای خود دارد!

گیلان خبر: سجاد مرادی در مورد شرایط حسین کیهانی و امیر مرادی اظهار داشت: در حال حاضر در اردوی کرمانشاه حضور داریم و کم کم سرعت را پایین می‌آوریم. بچه‌ها در آمادگی نسبی هستند و هنوز زمان زیادی برای آمادگی 100 درصد داریم. 

وی در مورد مسابقات پیش رو گفت: در مرحله اول لیگ طلایی حضور نخواهیم داشت، اما دو مسابقه امارات و سودان قطعی شده است و مراکش را هم مدنظر داریم. رقابت‌های سودان با توجه به اینکه در آفریقا است، برترین‌ها دنیا شرکت می‌کنند. البته نتیجه در این رقابت‌ها چندان مهم نیست و فقط هدف‌ ما بازی‌های آسیایی است و باید تا این رقابت‌ها به آمادگی 100 درصد برسیم.

مربی ملی‌پوشان استقامتی در مورد حمایت‌ها گفت: خوشبختانه شرایط بهتر از قبل شده و کارها با نظم بیشتری پیش می‌رود و اردوهایمان به موقع برگزار می‌شود. ما هم توقع زیادی نداریم و همین که اردوها و مسابقه به موقع باشد، کافی است.

مرادی در پاسخ به این سوال که آیا برای بازی‌های آسیایی قول مدال داده است یا خیر، عنوان کرد: از چوب خشک قهرمان می‌سازم، ورزشکار جای خود دارد! قول کسب  دو مدال داده‌ایم و شک نکنید به آنها خواهیم رسید. خوشبختانه سال گذشته، سال خوبی برای دوومیدانی بود و مطمئنا امسال بهتر هم خواهد شد و در بازی‌های آسیایی جاکارتا بهتر از آنچه قول داده شده، مدال کسب خواهیم کرد.

وی با اشاره به شروع طوفانی احسان حدادی در آغاز فصل گفت: رکورد او در آغاز فصل خوشحال کننده بود. احسان افتخار دوومیدانی است و امیدوارم نتایج بهتری هم در آینده بگیرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43183

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر