آقای مدیر هوای ماندن دارد

حضور مدیر تازه وارد آزادی در یکی از فدراسیون‌ها!

مدیر تازه وارد مجموعه آزادی به تازگی عضو هیات رئیسه یکی از فدراسیون های ورزشی شده است.

حضور مدیر تازه وارد آزادی در یکی از فدراسیون‌ها!

گیلان خبر: تغییرات رخ داده در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با کوچ گسترده مدیران استانداری به عرصه ورزش همراه بود و انتصاب های پی در پی و فله ای سبب شد تا تقریبا همه زیر مجموعه های این شرکت و وزارت ورزش مدیران تازه نفس و غریبه ای را بالای سر خود ببینند که هیچ تخصص و اشرافی در حوزه ورزش ندارند.

همین حضور گسترده در عرصه ورزش به مذاق دوستان تازه وارد خوش آمده و ظاهرا قصد دارند مدتها در ورزش بمانند و از مواهب آن بهره مند شوند!

این روزها خبرهایی به گوش می‌رسد که محمودی فر، مدیر تازه وارد مجموعه ورزشی آزادی که با تغییرات گسترده در شرکت توسعه و تجهیز اماکن وارد بزرگترین مجموعه ورزشی خاورمیانه شد، سودای بلندپروازی در عرصه ورزش را دارد. گفته می شود که حضور کوتاه مدت در عرصه ورزش و سفر با پرسپولیس به ازبکستان که در تعطیلات نوروز انجام شد، حسابی زیر زبان محمودی فر مزه کرده و او قصد کرده تا در حوزه ورزش ماندگار باشد و از  همین رو تصمیم گرفته تا در یکی از فدراسیون‌های ورزشی حضور پیدا کند.

از سوی دیگر محمودی فر سابقه مدیریتی در عرصه ورزش را ندارد و جزو مدیرانیست که همراه کریمی از استانداری به ورزش ورود پیدا کرده و با توجه به آیین نامه جدید انتخابات فدراسیون ورزشی که 4 سال حضور در عرصه مدیریتی ورزش را یکی از شروط لازم برای حضور در انتخابات را می داند، بنابراین مدیر مجموعه ورزشی آزادی تصمیم گرفته تا این خلا را با حضور در هیات رئیسه یکی از فدراسیون های ورزشی پر کند. 

این درحالیست که معمولا در هیات رئیسه فدراسیون های ورزشی نفرات اقتصادی و سیایی متنفذ حضور دارند تا بتوانند از منظر اقتصادی و با لابی به ورزش کمک کنند و آورده ای برای رشته خاص داشته باشند و این جزو معدود نفرات خارج از این دایره است که یک مدیر ورزشی عضو هیات رئیسه یک فدراسیون می شود. 

بر طبق اخبار موثق، رایزنی‌ها در همین رابطه با یک فدراسیون مهم و کلیدی برای عملی شدن این اتفاق انجام گرفته و هرچند خود آقای مدیر  تلویحا این موضوع را رد می‌کند، اما شاهد حضور او در هیات رئیسه یک فدراسیون مهم هستیم.

محمودی، فر مدیر مجموعه آزادی در ابتدا می‌گوید صحبتی در این زمینه با او نشده، اما در ادامه صحبت‌هایش به شکل زیرپوستی این ماجرا را تایید کرده و اینطور ادامه می‌دهد: «درگذشته هم مدیران ورزشگاه آزادی مانند طباطبایی و نصیری در فدراسیون‌ها بوده‌ و حتی ادعای ریاست هم داشته‌اند؛ مگر این کار عیب است؟ اگر این کار در گذشته صورت می‌گرفته، پس در مدیریت‌های بعدی هم اتفاق خواهد افتاد! ما در آزادی با همه فدراسیون‌ها کار داریم و خودمان را خدمتگزار آنها می‌دانیم!»

البته این حضور چندان بدون فایده هم نبوده و مدیر مجموعه آزادی با سخاوتمندی قرار شده که در ازای این عضویت، حاتم بخشی کرده و تشکیلاتی را در اختیار فدراسیون مورد نظر قرار دهد.

 روسای فدراسیون‌های ورزشی در ترکیب هیات رئیسه خود از افراد با نفوذ سیاسی و اقتصادی استفاده می‌کنند و اینکه این حضور با چه نیتی و با توصیه‌های مدیران شرکت توسعه و وزارت ورزش بوده یا خواست خود رئیس آن فدراسیون، موضوعی است که باید دید در آینده به چه نتیجه‌ای خواهد رسید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43563

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر