از کجا می‌دانید با شیخ احمد محکم صحبت نکردیم؟

تاج: سهمیه فوتبال ایران در آسیا کم نخواهد شد

رییس فدراسیون فوتبال گفت: من نگفتم کی‌روش قراردادش را با ما تمدید کرده بلکه گفتم با او رایزنی کردیم و توانسته‌ایم به صورت شفاهی توافق کنیم اما همه چیز به آینده بستگی دارد.

تاج: سهمیه فوتبال ایران در آسیا کم نخواهد شد

گیلان خبر: مهدی تاج درباره شایعه کاهش سهمیه تیم ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا اظهار کرد: اولا ما افتخار می‌کنیم که همین حالا سه تیم ما در مراحل بالا در جام باشگاه های آسیا حضور دارد.

وی ادامه داد: این نشان می‌دهد که فوتبال ایران در رده باشگاهی با پیشرفت همراه بوده است و مطمئن هستم در جام باشگاه های آسیا افتخار آفرینی خواهیم کرد.

تاج افزود: درباره موضوع کاهش سهمیه ایران در فصل آینده نیز باید بگویم این موضوع شایعه است و متاسفانه این شایعه‌ها در خود ایران ساخته می‌شود و اتفاقا به رسانه‌های خارجی می‌رسد.

وی اظهار کرد: کسر سهمیه آسیایی باشگاه‌های ایران به هیچ وجه صحت ندارد و همان 3+1 برای ایران باقی خواهد ماند.

وی درباره اینکه آیا کی روش واقعا قرار دادش را تمدید کرده است گفت: من نگفتم تمدید کرده است بلکه گفتم با او رایزنی کردیم و توانسته ایم به صورت شفاهی توافق کنیم اما همه چیز به آینده بستگی دارد.

تاج افزود: در حال حاضر باید به فکر تیم ملی برای حضور در جام جهانی باشیم. ما به دنبال ایجاد تحول در حضورمان در این مسابقات هستیم و برای ما ایرانی ها کار نشد ندارد. همه باید دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی موفق باشد قطعا فدراسیون نیز اولویت اصلی اش همین است و همه جوره فعالیت می کنیم تا تیم ملی به موفقیت برسد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا با شیخ احمد درباره مناقشه فوتبال ایران و عربستان محکم صحبت نکردید گفت: شما از کجا می‌دانید که ما محکم صحبت نکردیم. ما از مواضع خود کوتاه نیامدیم و اتفاقا مفصل هم حرف زدیم، اما اینکه چه گفتیم حالا بماند. همانطور که گفتم در این موضوع آرزوی ما این است هردو کشور در زمین های خود بازی کنند اما باید صبر کنیم. من در این موضوع بازهم می‌گویم هیچ قولی نمی‌دهم

وی درباره اینکه آیا در این باره با دستگاه‌های بالا دستی هم هماهنگی داشتید گفت: باید این مسایل فوتبالی حل شود.

تاج همچنین درباره اینکه گویا قرار است برخی افراد در تیم ملی و فدراسیون به دلیل موضوع قراردادهای حرف و حدیث دار بعد از جام جهانی با محرومیت روبرو شوند نیز اظهار کرد: نه اصلا و ابدا چنین چیزی مطرح نیست.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43607

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر