دستیاران سرمربی جدید را کمیته مربیان انتخاب می‌کند

رحیمی: هر زمانی ویزای زوران صادر شود، به ایران خواهد آمد

رئیس فدراسیون هندبال گفت: زمان حضور زوران در ایران بستگی به زمان صدور ویزای وی دارد.

رحیمی: هر زمانی ویزای زوران صادر شود، به ایران خواهد آمد

گیلان خبر: علیرضا رحیمی درمورد انتخاب زوران کاستاراتویچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی هندبال ایران اظهار داشت: زوران در سال 2014 با تیم باشگاه الجیش قطر قهرمان آسیا شد و با همین تیم نیز در مسابقات قهرمانی باشگاههای جهان به مقام چهارم رسید. کاستاراتویچ در سابقه خود، سرمربیگری تیم واردار مقدونیه که دو دوره قهرمان اروپا شد را نیز دارد.

وی درمورد زمان حضور زوران در ایران خاطرنشان کرد: رایزنی‌های خود را با وزارت ورزش آغاز کرده‌ایم تا شرایط را برای دریافت ویزای زوران انجام دهند تا وی زودتر بتواند به ایران بیاید. ضمن اینکه ما باید بلیت وی را هم بگیریم تا برای شروع اردوهای تیم ملی بتواند در کنار ملی‌پوشان باشد.

رئیس فدراسیون هندبال درخصوص انتخاب دستیاران وی گفت: اگر یک نفر بگوید رحیمی در این مسائل دخالت می‌کند، دروغ است. انتخاب دستیاران سرمربی جدید برعهده کمیته مربیان است و در نهایت هم اعضای همین کمیته باید پاسخگوی اتفاقات باشند؛ البته هرکجا که لازم باشد و از من کمک بخواهند ورود کرده و نظرم را اعلام خواهم کرد.

رحیمی ادامه داد: کمیته مربیان باید گزینه‌های مختلف را معرفی و دلایل انتخاب گزینه‌ها را هم اعلام کند. در فدراسیون هندبال کاری خواهم کرد که همه لمس کنند که تصمیم گیرنده در فدراسیون ما کمیته ها هستند. مانند تمام دنیا دبیر هم مسئول اجرایی است و رئیس هم باید درگیر مسائل کلان باشد. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون به کمیته فنی نیاز دارد یا خیر، تصریح کرد: کمیته فنی برای مواقعی است که هدایت تیم ملی برعهده یک سرمربی ضعیف است وگرنه مگر می‌شود یک سرمربی قدرتمند انتخاب شود و کمیته هم داشته باشیم؟ در این شرایط کمیته فنی چگونه می‌خواهد به سرمربی ایراد بگیرد یا به او راهکاری بدهد؟  بنابراین احساس می‌کنم هندبال با توجه به شرایطش نیازی به کمیته فنی ندارد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43713

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر