کسی که موضوع مهندسی انتخابات تیروکمان را مطرح می‌کند، خودش نایب‌رئیس بوده است

داورزنی: وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون‌ها بی‌طرف است

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش گفت: طرح موضوع مهندسی انتخابات، بحث باطلی است و متاسفانه از سوی نامزدهایی که مورد تایید مجمع قرار نگرفتند مطرح می شود.

داورزنی: وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون‌ها بی‌طرف است

گیلان خبر: محمدرضا داورزنی در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره اتهام منهدسی آرا توسط برخی نامزدهای مغلوب یا تایید صلاحیت نشده در انتخابات فدراسیون تیر و کمان گفت: طرح موضوع مهندسی انتخابات، بحث باطلی است و متاسفانه از سوی نامزدهایی که مورد تایید مجمع قرار نگرفتند مطرح می شود.

 

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: وزارتخانه کاملا در موضوع انتخابات بی طرف است و شخصیت مجمع به عنوان بالاترین رکن تصمیم گیری مورد احترام و قبول همه باید باشد. اینکه فردی یا افرادی بعد از انتخاب نشدن توسط مجمع ریاست فدراسیون ها، بحث مهندسی ارا را مطرح می کنند اخلاقی نیست و هدف همه باید کمک به ورزش باشد.

 

داورزنی با اشاره به نقش نظارتی وزارت ورزش و جوانان در برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی، اظهار داشت : نکته جالب اینجاست کسی موضوع مهندسی در انتخابات تیر وکمان را مطرح می کند که در آنجا سمت نایب رئیسی داشته است و مورد اقبال هیات های قرار نمی گیرد. همین فرد در یک انتخابات دیگر هم رای نمی آورد، بنابراین عدم مقبولیت او ارتباطی با وزارتخانه پیدا نمی کند.

 

معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان، خاطرنشان کرد: ترکیب مجمع ریاست فدراسیون تیر و کمان و نمایندگان دستگاههای عضو مجمع، نماینده ورزشکاران و باشگاهها و ... همگی بدون تغییر بود و اعضا با آگاهی کامل در مجمع حاضر شدند و به نامزد مد نظر خود رای دادند. در همین مجمع دو نامزد دیگر مجموعا 15 رای داشتند برای همین طرح اینگونه مباحث از سوی نامزد مغلوب یا فرد تایید صلاحیت نشده صحیح نیست و به آنها عرض می کنم به رای مجمع احترام بگذارید، تحمل باخت در انتخابات را داشته باشید و تجربیات خود را در اختیار رییس منتخب مجمع قرار دهید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43798

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر