شجاعی خطاب به استقلالی‌ها: خجالت بکشید!

فریده شجاعی به نحوه تسویه حساب با مسئولان باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

شجاعی خطاب به استقلالی‌ها: خجالت بکشید!

گیلان خبر: با توجه به صحبت‌های توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال مبنی بر اینکه مطالیات منصور پورحیدری بیست و اندی میلیون تومان است. در همین راستا فریده شجاعی درباره این ادعا توضیحاتی را به خبرنگار ما داد.

فریده شجاعی در واکنش به صحبت‌های توفیقی گفت: واقعا استقلالی‌ها دستشان درد نکند. آن‌ها باید ادعاشان را ثابت کنند چرا که منصور با استقلال ۲ قرارداد داشت که رقم آن ۴۳۰ میلیون تومان شد، اما مسئولان فقط ۵۰ میلیون تومان از این پول را دادند.

او ادامه داد:بهتر است مدیران استقلال بگویند که چطور قرارداد منصور ۲۴ میلیون تومان شده است! تازه یکسری از فاکتور‌هایی که منصور جداگانه خرج کرده بود را به آن‌ها داده بودیم که حساب نکردند.

او در واکنش به صحبت‌های معاون ورزشی استقلال که گفته بود سازمان بازرسی به 2 شغله بودن پورحیدری تاکید داشته گفت: کجا منصور ۲ شغل بوده؟ باید ثابت کنند و از طرفی باید ثبت شود که منصور از شغل اولش پول می‌گرفته یا خیر. اصلا چرا استقلال با منصور قرارداد بسته؟ تمام سنگ‌ها را خود استقلال می‌اندازد وگرنه برای یک اسطوره که ۵۰ سال در استقلال زحمت کشیده مطرح کردن این حرف‌ها زشت است.

همسر مرحوم پورحیدری بیان کرد:چطور اعلام می‌کنند اسطوره‌ای که برای استقلال زندگی اش را گذاشته فقط ۲۴ میلیون دریافت می‌کند. خجالت نمی‌کشند این حرف‌ها را می‌زنند! واقعا به عنوان یک استقلالی شرمنده هستم و برای استقلال و دست اندرکاران این باشگاه متاسف هستم.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 43819

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر