تمرکز ما روی بازی با الجزیره است

برانکو: پروپوزال قرارداد را به ما داده‌اند/ در مهد کودک بازی نمی کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرکز من و دستیارانم کاملا روی بازی با الجزیره است.

برانکو: پروپوزال قرارداد را به ما داده‌اند/ در مهد کودک بازی نمی کنیم

گیلان خبر: برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مسائلی که مطرح شده درباره اینکه الان تمرکز روی بازی با الجزیره نیست، گفت: تمرکز من و دستیارانم کاملا روی بازی با الجزیره است. البته به ما پروپوزال قرارداد را داده‌اند. باید مطالعه و چک کنیم. ظرف دو روز آینده روی آن کار خواهیم کرد.

وی افزود: تمرکز ما بعد از جشن شب گذشته و در این روزها قطعا روی بازی با الجزیره است.

 

برانکو درباره مصدومیت‌های تیم عنوان کرد: ما فقط مشکلی درباره مصدومیتی درباره کمال داریم. خوشبختانه مشکل کمال آن طور که فکر می‌کردیم شدید و حاد نیست. تا روز دوشنبه خواهیم دید او می‌تواند بازی کند یا خیر. اما خوشبختانه او توانسته تمریناتش را شروع کند و نیازی به عمل برای جراحی ندارد. شنبه آخرین شرایط را چک می‌کنیم ببینیم می‌تواند بازی کند یا نه. مصدومیت او بسیار سخت بود. اینکه چگونه برای ریکاوری تلاش می‌کند و این اشتیاق و علاقه را برای برگشتن به شرایط مطلوب دارد، عالی است.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه در بازی با الجزیره می‌شد در تهران با یک گل صعود کرد و انتقاداتی که به نتیجه وارد است، عنوان کرد: من این انتقادات را درک نمی‌کنم. بازیکنان نتایج عالی کسب کردند. به الجزیره باختیم اما شایسته باخت نبودیم. این فوتبال است و لیگ قهرمانان است. فکر می‌کنند، چیست؟ در مهد کودک بازی می‌کنیم؟ مثلا رومارینیو اندازه کل تیم ما مبلغ قراردادش است. نتیجه همچنان قابل بازگشت است. برای الجزیره این بازی با پرسپولیس راهی برای نجات دادن تیم‌شان در کل فصل بود.

 

برانکو خاطرنشان کرد: بازی رئال را دیدید؟ صعود کرد اما مقابل سویا باخت. این فوتبال است. نباید از بازیکنان این طور انتقاد کرد. ما تنها تیمی هستیم که بدون بازیکنان خارجی بازی کردیم و ترجیح می‌دهم این شانس را به بازیکنان ایرانی بدهم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 43830

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر