با کمک هواداران به دور بعد صعود می کنیم

شفر: شایعه دعوای من با غفوری مثل شایعاتی است که ترامپ می گوید

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر یادتان باشد پیش از این هم گفتم فوتبال یک وجه برای معرفی کشورها هست و نه فقط در ایران.

شفر: شایعه دعوای من با غفوری مثل شایعاتی است که ترامپ می گوید

گیلان خبر: شفر در نشست خبری قبل از دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: در ابتدا قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان را تبریک می گویم. اگر یادتان باشد پیش از این هم گفتم فوتبال یک وجه برای معرفی کشورها هست و نه فقط در ایران. 

* یکی از اعضای باشگاه گفت بازی آخر بسیار مهم است و باید برنده شویم

وی افزود: این آخرین بازی فصل ما است و می تواند فرصتی باشد که نگاهی به گذشته بیندازیم. 8 ماه است در استقلال هستم و این یکی از مهمترین بازی های ما است، دیشب یک پیغام از یکی از اعضای باشگاه گرفتم که می گفت بازی آخر بسیار مهم است و باید برنده شویم.

* با کمک هواداران به دور بعد صعود می کنیم

وی ادامه داد:ما از نظر پیشرفت در جدولی که منتشر شده بهترین هستیم.امیدوارم در بازی فردا برنده باشیم و به مرحله بعد برسیم. من بازیکنانم را می شناسم و می دانم آنها صد در صد تلاش می کنند. همه می خواهند ببرند و همه می خواهند به مرحله بعد صعود می کنیم.مطمئن هستم ورزشگاه پر می شود و هواداران از ما حمایت می کنند. ما بهترین هواداران آسیا را داریم و با کمک آنها به دور بعد صعود می کنیم.

* شاید ابراهیمی برگردد

شفر ادامه داد: امروز آخرین تمرین ما است و بعد از آن جلسه آنالیز داریم. شاید ابراهیمی برگردد و هنوز چیزی مشخص نیست. ما باید با فکر بازی کنیم و باهوش باشیم،امیدوارم بعد از بازی همه خوشحال باشند و همه شاد به خانه هایشان بروند.من به استراحت احتیاج دارم و بازیکنان هم باید با خانواده های خود دیدار کنند. امیدوارم کادر فنی هم بتوانند با خانواده های خود دیدار کنند. با این روحیه و قدرت تیمی که داریم به بازی فردا خیلی امیدواریم.

* زمانی به هدفمان می‌رسیم که در باشگاه همه با هم در یک مسیر باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه یکی از خبرنگاران قدیمی خطاب به شفر گفت: خوشحال هستم که وی استقلال را متحول کرده ولی نباید از زحمات منصوریان هم گذشت،در این بین حسن زمانی هم یکی از منتقدان درست منصوریان بود ولی سوال من از شما که استقلال را متحول کردید این است که چرا تیم با یک مهاجم بازی می کند که شفر پاسخ داد: تشکر می کنم از شما و صحبت های خوب شما و به آن افتخار می کنم ولی موفقیت استقلال فقط موفقیت من نیست، ساناک، ساشا، میگوئل، اشکان نامداری همه با عشق کار می کنند. تیم ما همیشه صد در صد وجودش را برای همه بازی ها می گذارد. درست است که با یک مهاجم بازی می کنیم ولی تیام در بازی قبل مصدوم بود.ما در نیمه اول 3-4 فرصت گلزنی داشتیم ولی گل نشد،در واقع پاس آخر یا ضربات نهایی خوب نبود.هدف من و ما این است که استقلال را در آسیا در سطح بالا نگه داریم. این هدف برای فصل آینده است و زمانی این اتفاق ممکن است که در باشگاه همه با هم در یک مسیر باشیم.

*امیدوارم مشکل 8 ماه گذشته را برای سال آینده نداشته باشیم

وی ادامه داد: امیدوارم مشکل 8 ماه گذشته را در سال آینده نداشته باشیم چون این باعث خستگی می شود. من امشب در آپارتمانم در مورد بازی ذوب آهن در ازبکستان صحبت می کنیم و آنها را آنالیز خواهیم کرد، باید منتظر امید ابراهیمی هم باشیم و البته می دانیم ذوب آهن بازیکنان خوب و قد بلندی دارد و باید مدافعان آنها را تحت فشار قرار بدهیم و خونسردتر از گذشته باشیم.

* از هواداران می‌خواهم فردا ما را حمایت کنند

شفر در پاسخ به این سوال که برنامه شما برای این بازی چیست گفت: من در کارلسروهه این شرایط را داشتم. بازی رفت را 3 بر یک باختیم ولی در بازی برگشت همه با فکری به زمین رفتند که بازی را می بریم. در آن بازی یکی از مهاجمان ما 4 گل زد، بازیکنان ما باید باور داشته باشند که بازی را می بریم، تیمی که الان در آن کار می کنم یکی از بهترین تیم ها از نظر شخصیت است،می دانم در تمام بازی هایی که هواداران ما در لیگ قهرمانان حضور داشتند فوق العاده بودیم و فردا هم از آنها انتظار داریم ما را حمایت کنند.

* ما باید خطای بچه گانه مرتکب نشویم و کرنر ندهیم

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه ذوب آهن در بازی رفت جباروف را از بازی خارج کرد و آیا قبول دارد استراتژی وی در آن بازی اشتباه بود گفت:شاید شما یک بازی دیگر را تماشا کرده اید! آن بازی یکی از بهترین دیدارهای ما بود ولی شما می گویید خوب نبودیم. مشکل این بود که شجاعیان که از بهترین های ما بود مصدوم شد.ما باید خطای بچه گانه مرتکب نشویم و کرنر ندهیم. باید با فکر بازی کنیم.

* دعوای من با ووریا مثل شایعاتی است که ترامپ مطرح می‌کند

 

شفر در خصوص اینکه استقلال یک بازیکن طراح و سرعتی اش را در اختیار ندارد و آیا این تاثیری روی عملکرد این تیم دارد یا خیر گفت: من فکر می کنم اسماعیلی بازیکن سرعتی است،مشخص است که یک برنامه جدید داریم.

 

سرمربی تیم استقلال در خصوص شایعه جدل و بحث او با ووریا غفوری در جریان تمرین روز گذشته استقلال گفت: اگر بخواهم در مورد تمام شایعات صحبت کنم باید 6 روز روی این صندلی در مورد این شایعات حرف بزنم، شاید اصلا برخی ها نتوانند بدون شایعات زندگی کنند.اینها شایعات است. ایران خاویار خوبی دارد و البته شایعات زیادتر. این شایعه مثل شایعاتی است که ترامپ مطرح می کند و البته نامش شایعه است.

* اگر ببینم کسی برای استقلال کار نمی‌کند شاید اسم او را بگویم

 

وی در خصوص اینکه آیا به عنوان یک مربی حرفه ای تا به حال شاهد بوده این همه از یک تیم برنده انتقاد شود گفت:لطفا در مورد فوتبال و مسائل جدی حرف بنزید نه شایعات،نام استقلال از همه افراد بالاتر است و همه باید برای استقلال کار کنند، مدیرعامل، مربی و بازیکنان، این نام یک برند است و همه باید تلاش کنند این تیم به عنوان بهترین تیم آسیا موفق و ماندگار شود. من عاشق مردم ایران و استقلال هستیم و حتی همسایه های من بسیار مهربان هستند.دوباره می گویم استقلال اسم و برندی است که همه باید برای آن کار کنند.افتخار می کنم توانستم استقلال را برگردانم ولی مهم این است تیم را در بهترین شرایط حفظ کنیم و این یک کار بسیار سخت است.اگر من ببینم کسی برای استقلال کار نمی کند شاید اسم او را به شما بگویم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 43947

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر