در حال حاضر ایران الگوی آسیاست

کفاشیان: فوتسال به استقلال کامل می‌رسد

رئیس فدراسیون فوتبال ایران، گفت: در آینده‌ای نزدیک فوتسال ایران به استقلال کامل می‌رسد.

کفاشیان: فوتسال به استقلال کامل می‌رسد

گیلان خبر: علی کفاشیان در مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتسال گفت: در ابتدا قهرمانی فوتسال بانوان را تبریک می‌گویم. از باشگاه‌های کشور و هیئت رئیسه کمیته فوتسال که همیشه بدون چشم داشتی در هر مراسمی حاضر می‌شوند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: با توجه به محدودیت‌های که فوتسال بانوان در تیم ملی دارند آنها به خوبی توانستند با وجود ۱۵ تیم ‌که ۷۰ درصد این تیم‌ها مدعی قهرمانی بودند با اقتدار کامل قهرمان آسیا شوند. طبق تصمیم هیت رئیسه کمیته فوتسال آسیا باید از امسال ما کلیه اطلاعات و آمار لیگ را به روز به AFC ارسال کنیم. این کمیته به دنبال امتیازاتی برای باشگاه‌های کشورها هستند و راهکارهایی را دارند که بتوانند در آینده نزدیک به این باشگاه‌ها کمک کنند طبق تصمیم هیئت رئیسه کمیته فوتسال ما به دنبال اسپانسر و استاندارد سازی باشگاه‌ها هستیم. در حال حاضر ایران الگو فوتسال آسیاست و باید برای سایر کشورها الگو باشد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال، یادآور شد: باید تلاش کنیم که این الگو حفظ شود. خوشبختانه توانستیم در کمیته فوتسال موسسه فرهنگی فوتسال را برای درآمدزایی و مستقل بودن این رشته به ثبت برسانیم. مطمئن باشید در آینده فوتسال به استقلال کامل می‌رسد. قرار است هر چه زودتر مجمع این موسسه را تشکیل دهیم و آنها کار خود را شروع کنند. یکی از کارهای این موسسه در رابطه با گرفتن حق پخش تلوزیونی برای باشگاه‌ها است و دیگری بحث گرفتن جذب اسپانسر برای باشگاه‌ها است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 43977

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر