موسوی: کارمان مقابل فرانسه سخت است اما باید در هفته اول دو برد کسب کنیم

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در گام نخست باید برابر مدافع عنوان قهرمانی و میزبان دور نهایی مسابقات قرار بگیریم. کارمان سخت است، چون آنها با تمام قوا آمده اند و از طرفی تیم ما هم کمی جوان شده است.

موسوی: کارمان مقابل فرانسه سخت است اما باید در هفته اول دو برد کسب کنیم

گیلان خبر: سید محمد موسوی درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در آستانه هفته اول رقابت های لیگ ملت های جهان اظهار داشت: در گام نخست باید برابر مدافع عنوان قهرمانی و میزبان دور نهایی مسابقات قرار بگیریم. کارمان سخت است، چون آنها با تمام قوا آمده اند و از طرفی تیم ما هم کمی جوان شده است. جوانان خوب و آینده داری به تیم ایران آمده اند. کار سختی داریم ، اما بسیار امیدوار هستیم که به فینال صعود کنیم.

وی ادامه داد: قرعه تیم ایران را نه می توان خیلی خوب و نه می توان خیلی بد ارزیابی کرد؛ تنها مشکل ما سفرها طولانی است که اکثر تیم ها هم با این مشکل روبرو هستند. امسال باید قاره پیمایی کنیم و هر هفته به اروپا و آمریکا برویم تا هفته آخر که در تهران میزبان هستیم.

موسوی افزود: این موضوع کار ما را سخت می کند، اما بیش از یک ماه و نیم است که تمرینات خوبی را انجام می دهیم. تمام بازیکنان در شرایط خوبی هستند و مصدومیت ها برطرف شده است. امیدوارم فردا شروع خیلی خوبی داشته باشیم. بعد از آن هم دو بازی نسبتاً آسان داریم که اگر بتوانیم به سه پیروزی فرانسه را ترک کنیم با روحیه و شانس زیادی می توانیم کار را ادامه دهیم.

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران درمورد جوانانی که به تیم ملی اضافه شده اند، گفت: خیلی سخت است که برای سال اول انتظار فوق العاده‌ای از جوانان داشته باشیم. برخی از آنها در بازی های دوستانه در صربستان شرایط خیلی خوبی داشتند. در مجموع کار برای آنها خیلی سخت است. ما هم در سن جوانی به تیم بزرگسالان آمدیم، اما آن زمان شرایط به گونه ای بود که ما با تیم های آسیایی بازی می کردیم و توقعات از والیبال چندان بالا نبود، سطح مسابقات پله پله بالا رفت، اما حالا این بازیکنان در سن پایین باید در اولین تجربه برابر فرانسه میزبان قرار بگیرند. کارشان سخت است، اما پتانسیل بالایی دارند و می توانند به تیم کمک کنند.

وی درخصوص پیش بینی نتایج ایران در هفته اول مسابقات عنوان کرد: در هفته اول باید 100 درصد دو پیروزی کسب کنیم، اما درمورد فرانسه باید بگویم کمی کار سخت است، چون با تمام قوا آمده و میزبان هم هست. اگر بتوانیم فرانسه را هم شکست بدهیم شانس مان برای صعود به فینال بالا می رود. 

موسوی اظهار داشت: این ماه‌ها کاملاً ورزشی است؛ از طرفی تیم ملی فوتبال به جام جهانی می رود و از طرفی هم ما در مسابقات لیگ ملت‌های جهان هستیم. قطعاً انرژی مردم بسیار به تیم های ورزشی ایران کمک می کند و باید بگویم که در هفته آخر لیگ ملت ها در سالن آزادی منتظرشان هستم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44185

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر