پرسپولیس مقابل تیم‌های قوی همیشه بهتر کار کرده است

کلهر: سرخابی‌ها نباید با ترس به مصاف حریفان قطری بروند/الدحیل در دفاع ضعف دارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی با حریفان خیلی قوی و سختی بازی دارند و نباید با ترس بازی کنند.

کلهر: سرخابی‌ها نباید با ترس به مصاف حریفان قطری بروند/الدحیل در دفاع ضعف دارد

گیلان خبر: محمود کلهر درمورد قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس و استقلال با حریفان قدرتمندی روبرو شدند. بدون شک اگر پرسپولیس و استقلال بخواهند با ترس به مصاف الدحیل و السد بروند دچار مشکل خواهند شد. حریف پرسپولیس امسال شرایط خوبی دارد اما پرسپولیس هم وضعیت بدتری نسبت به حریف خود ندارد. الدحیل نشان داده روی اصول دفاعی مشکل دارد و پرسپولیس می‌تواند از این ضعف به بهترین شکل استفاده کند. اگر پرسپولیس بتواند بازی همیشگی خودش را انجام دهد توانایی عبور از این مرحله را دارد. 

وی در رابطه با اینکه آیا  امسال بازی از الدحیل دیده است خاطرنشان کرد: بله مسابقه الدحیل مقابل ذوب آهن را دیدم در بازی رفت ذوب آهن از این تیم سر بود و می‌توانست برنده شود. اما در شرایطی که یک بر صفر از حریف خود پیش بود در دقایق پایانی با چند اشتباه فردی نتیجه بازی را واگذار کرد. این تیم ضعف دفاعی دارد و در دیدارهای خود مقابل حریفان دروازه‌اش باز شده است. این یک فرصت خوب برای پرسپولیس است که از این ضعف حریف بهره برده و بتواند نتیجه را به نفع خود رقم بزند. البته خط حمله به خصوص خط هافبک الدحیل شرایط بسیار خوبی داریم. 

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس همیشه مقابل تیم‌های قدرتمند عملکرد بهتری داشته است و توانسته فوتبال خوب و روانی را به نمایش بگذارد. مساله‌ای که خیلی مهم است میزبانی در بازی برگشت است. پرسپولیس در بازی رفت با اتخاذ یک تاکتیک مناسب می‌تواند نتیجه را به سود خودش تمام کند و در بازی برگشت با حضور بیشمار هواداران و ارائه یک فوتبال هجومی کار را تمام کند. 

وی افزود: پرسپولیس باید دو سیستم متفاوت در بازی رفت و برگشت داشته باشد. در بازی رفت باید بسته کار کنند و اجازه گلزنی به حریف ندهند. آن وقت در ورزشگاه آزادی می‌توانند پیروز شوند. امیدوارم پرسپولیس تمامی بازیکنان خود را حفظ کند و در نقل و انتقالات اتفاقی رقم بخورد که به سود پرسپولیس شود. 

کلهر در پایان تاکید کرد: هم پرسپولیس و هم استقلال نماینده‌های فوتبال کشورمان هستند که موفقیت آنها در آسیا می‌تواند به پیشرفت فوتبال کشور و چراغ راهی برای بازیکنان پایه تبدیل شود و امیدواریم با شرایطی که این دو تیم دارند بتوانیم عملکرد خوبی در ادامه مسابقات داشته باشیم و هر دو نماینده کشورمان به نیمه نهایی صعود کنند و آرزوی قلبی من این است که درنهایت پرسپولیس قهرمان شود و  پرچم ایران در آسیا برافراشته شود. 


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44186

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر