خوشحالم شرمنده اعتماد شورای فنی نشدم

خدری: بعد از مرحله اول فقط استراحت کردم تا آسیب دیدگی‌ام تشدید نشود

نفر اول مرحله نهایی وزن 55 کیلوگرم انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: بعد از مرحله اول انتخابی تیم ملی فقط استراحت کردم تا آسیب دیدگی‌ام تشدید نشود.

خدری: بعد از مرحله اول فقط استراحت کردم تا آسیب دیدگی‌ام تشدید نشود

گیلان خبر: رضا خدری درباره عملکردش در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: متأسفانه در مرحله اول مصدوم شدم و نتوانستم مسابقات را به پایان برسانم. فشار تمریناتم بسیار بالا بود و حتی برخی روزها ۳ جلسه تمرین می‌کردم، اما ۲ روز قبل از مسابقات دنده‌ام آسیب دید. 

وی ادامه داد: مصدومیتم را با کادر فنی و شورای فنی در میان گذاشتم، اما گفتند باید کشتی بگیری، من هم به تصمیم آنها احترام گذاشتم و شرکت کردم هرچند نتوانستم آنطور که می‌خواهم ظاهر شوم، اما بعد از این مسابقات بار دیگر مدارکم را به شورای فنی ارائه دادم و آنها فرصت حضور در مرحله نهایی را در اختیار من گذاشتند. از اعضای شورای فنی، احد پازاچ و علی اشکانی ممنونم که این فرصت را به من دادند. خوشحالم با کسب عنوان قهرمانی پاسخ خوبی به این اعتماد دادم و شرمنده آنها نشدم.

نفر اول مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: با توجه به فاصله کم مسابقات مرحله اول و مرحله نهایی، بعد از مرحله اول فقط استراحت کردم تا آسیب دیدگی‌ام تشدید نشود، اما با وجود اینکه مرحله نهایی بدون ارفاق وزن برگزار می‌شد، اما خیلی سرحال‌تر کشتی گرفتم و تمام حریفانم را با امتیاز عالی و در کمتر از یک دقیقه شکست دادم.

خدری درباره احتمال حضورش در مسابقات جهانی گفت: تمام هدفم رسیدن به دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی است، البته تصمیم نهایی با کادر فنی است. من تلاشم را در اردوها انجام می‌دهم و قرار است نفرات مورد نظر در تورنمنت‌ها محک بخورند، من هم تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

دارنده مدال طلای جوانان جهانی تصریح کرد: وزن طبیعی بدنم ۵۷ کیلوگرم است و در فشار تمرینات به ۵۵ کیلوگرم هم می‌رسم و مشکلی از بابت وزن کم کردن ندارم. با توجه به شرایط سنی‌ام امسال می‌توانم در رده امیدها نیز کشتی بگیرم و اگر کادر فنی صلاح بداند شاید در مسابقات امیدهای آسیا که تیرماه برگزار می‌شود، کشتی بگیرم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44187

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر