جعفری:

به خاطر آهنگ رژه تیم ایران در مسابقات جهانی از تیم ملی کنار رفتم

ملی‌پوش رفتینگ ایران گفت: به خاطر فیلمی که از رژه ایران در مسابقات جهانی در صفحه شخصی‌ام گذاشتم، از تیم ملی کنار رفتم.

به خاطر آهنگ رژه تیم ایران در مسابقات جهانی از تیم ملی کنار رفتم

گیلان خبر: آریا جعفری درباره دلیل کنار گذاشتنش از تیم ملی رفتینگ ایران اظهار داشت: فروردین سال 97 تیم اصفهان به عنوان نماینده ایران در کاپ جهانی ترکیه حضور داشت که من هم به این مسابقه اعزام شدم. در زمان افتتاحیه و هنگام رژه ورزشکاران برای هر کشور موسیقی شاد پخش می‌شد برای ایران هم از یک خواننده زن آهنگی بی‌کلامی انتخاب و در زمان رژه پخش شد. بعد از پایان رژه یکی از تماشاگران نزد من آمد تا عکس یادگاری بگیرد که فیلم رژه را هم به من داد تا یادگاری داشته باشم. من هم این فیلم را در صفحه شخصی‌ام منتشر کردم که بازدید زیادی داشت و در فضاهای مجازی پخش شد.

وی افزود: همان موقع رئیس کمیته رفتینگ فدراسیون واکنش نشان داد که این چه فیلمی است و چرا پخش شده است؟‌ رئیس کمیته رفتینگ اصفهان به من گفت جوابی ندهم چرا که او قرار است توضیحات لازم را بدهد. فکر می‌کردم مشکل حل شده است، 15 روز پیش در کانال فدراسیون دیدم که قرار است مسابقه انتخابی برگزار شود، فکر می‌کردم حتماً به من خبر می‌دهند چون جدا تمرین می‌کردم اما بعد از گذشت چند روز یکی از ورزشکاران با من تماس گرفت تا پاروها را تحویل بگیرد از او پرسیدم مگر تمرینات شروع شده است؟‌ چرا به من خبر نداده‌اند. با خودم گفتم حتماً نزدیک مسابقه اطلاع می‌دهند.اما باز هم خبری نشد.

این قایقران کشورمان خاطرنشان کرد: با خودم فکر می‌کردم چون اسلالوم هم کار می‌کنم و فدراسیون از این موضوع اطلاع دارد شاید می‌خواهند من فقط برای مسابقه انتخابی بروم، با مسئول رفتینگ اصفهان تماس گرفتم جوابی نداد. پیغام دادم آیا مشکلی وجود دارد که من در مسابقه انتخابی نیستم، بعد از گذشت مدتی از ورزشکاران پرسیدم که چرا به من نگفتند مسابقه برگزار می‌شود، آنها گفتند ما مقصر نیستیم و دستور از جای دیگر است،‌ قبل از مسابقه پرسیدیم آریا جعفری شرکت نمی‌کند که رئیس کمیته گفت حرف او را نزنید بعدها فهمیدم که به خاطر مراسم رژه بوده است.

جعفری در پایان گفت: یکی از ورزشکاران انتقاد من را انتقال داده بود که رئیس کمیته رفتینگ فدارسیون به من پیغام داد شما حاشیه درست کرده‌اید و با هدف مشخص می‌خواستید به رفتینگ و ورزش کشور ضربه بزنید. آنها سرخود تصمیم گرفتند اگر من کار اشتباهی کردم باید پرونده به کمیته انضباطی می‌رفت نه اینکه بعد از این همه سال که در تیم ملی بودم با آینده من بازی کنند.

این ملی‌پوش رفتینگ ایران عنوان کرد: تیمی که به مسابقات جهاین اعزام می‌شود سرمربی ندارد. شخصی که سابقه زیادی در قایقرانی دارد اما برای این سفر شنیده‌ام اعزام نمی‌شود. رئیس کمیته چطور تشخیص داده افراد فنی را کنار بگذارد؟ به صورت سلیقه‌ای هر گونه‌ای که دوست دارند رفتار می‌کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44281

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر