کی‌روش: بازیکنانم فوق‌العاده هستند، از آنها خیلی راضی‌ام

سرمربی تیم ملی ایران گفت: از بازیکنانم در دیدار برابر ترکیه بسیار راضی هستم، آنها فوق العاده هستند و به کارشان سخت ادامه می دهند.

کی‌روش: بازیکنانم فوق‌العاده هستند، از آنها خیلی راضی‌ام

گیلان خبر: کارلوس کی روش در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره عملکرد تیم ملی برابر ترکیه، برخی انتقادها و فهرست نهایی تیم ملی صحبت کرد:

**ایران در شرایطی به جام جهانی رسید که در 9 بازی پیاپی گلی دریافت نکرد اما الان واقعیت متفاوت است. برابر ترکیه تیم ملی دو گل دریافت کرد. چگونه شما از عملکرد تیم ملی در این بازی خشنود هستید؟

من از عملکرد تیم خوشحالم به ویژه اگر شما آماده سازی و سطحی که اکنون ما بازی می کنیم را در نظر بگیرید. چنین مسابقات دوستانه ای را برگزار می کنیم تا دقیقا به تجربه بازی در این سطح و رویارویی با تیمی با کیفیت اروپایی مثل ترکیه دست پیدا کنیم؛ تیمی که سطح متفاوتی نسبت به تیمهای آسیایی دارد. بازیکنانم سخت کار می کنند. آنها فوق العاده هستند و ما به این راه ادامه می دهیم و مثل همیشه به عنوان یک تیم روی هر بخش از بازی کار می کنیم و هر روز تلاش می کنیم که در دفاع بیشتر منسجم و در فاز تهاجمی هم بیشتر تاثیرگذار و نتیجه بخش باشیم. این هدف هر روز ماست. ضمن اینکه وقتی ما به گل می رسیم این تلاش همه تیم است و وقتی هم که گل دریافت می کنیم این نیز نتیجه کار همه ما در تیم است. وقتی به گل می رسیم، کسی ستاره نیست و وقتی هم گل می خوریم مسوولیت فردی با کسی نیست.

**بعد از بازی برابر ترکیه همه انتقادها به سمت یک بازیکن سرازیر شد؛ روزبه چشمی. بسیاری در شبکه های اجتماعی او را مقصر دو گل خورده برابر ترکیه معرفی می کنند. فکر می کنید این منصفانه است؟

در تیم ما تنها یک بازیکن ستاره است و اسم این ستاره هم "تیم" است. بعد از این، اگر بخواهیم درباره مسوولیتهای فردی صحبت کنیم، تنها یک نام مطرح است؛ کارلوس کی روش. اما صادقانه با طرز تفکری که شما گفتید، موافق نیستم. در اینجا در ترکیه ما سطح متفاوتی را تجربه کردیم؛ چیزی که دقیقا ما برای کارمان و آماده سازیمان نیاز داریم. وقتی ما با سطح متفاوتی از بازی مواجه هستیم، با سطح دیگری از اشتباهاتمان هم روبه رو خواهید بود اما این برای همه تیم ماست و بخشی از یادگیری ماست. همانطور که همیشه گفته ام ما یا می بریم یا یاد می گیریم.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

کد مطلب: 44307

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر