دنبال پیدا کردن موقعیت تیمی خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها هستیم

کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید

سرمربی تیم ملی ضمن ابراز نارضایتی از نتایج ایران می‌گوید که تیم ملی به دنبال پیدا کردن موقعیت تیمی خود در این مسابقات است.

کولاکوویچ: با احترام به حریفان ایران، خواهیم جنگید

گیلان خبر: ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران با حضور در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم مسابقات لیگ ملت‌ها درباره سختی‌های این لیگ گفت: اگر نظر من را در مورد دشواری و سختی لیگ ملت‌های والیبال جویا هستید، باید بگویم که نظر مساعدی ندارم، اما در مورد سطح بازی ایران باید بگویم که در 2 هفته اول تمام تلاشمان را کردیم که عملکرد خوبی داشته باشیم، اما اینطور نشد.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا در بازی بعدی در روسیه موقعیت تیمی خود را پیدا کنیم، منظورم برد نیست، اما هدف بالا بردن سطح کیفی بازی‌های ماست. امیدوارم در آینده همانطور که برونو رزنده گفت روند بازی‌ها طوری شود که فشار زیادی بر تیم، کادر فنی و سایر اعضا وارد نشود.

کولاکوویچ در پاسخ به این سوال که چه هدفی را در روسیه دنبال می‌کنید و پیش بینی شما از این هفته از مسابقات چیست، عنوان کرد: هدف ما همانطور که قبلا گفتم پیدا کردن موقعیت تیمی خودمان است چون از عملکرد خود در 2 هفته اول رقابت‌ها رضایت نداشته‌ایم. در اینجا باید برابر تیم‌های چین، روسیه و برزیل قرار بگیریم؛ هر 3 تیم بسیار خوب هستند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پایان خاطر نشان کرد: روسیه و برزیل هم دو تیم برتر دنیا هستند و قرار گرفتن برابر آنان موجب می‌شود تا نکات بسیاری را بیاموزیم. به هر 3 حریف احترام می‌گذاریم و تلاش می‌کنیم برابر همه آنها جنگنده باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44406

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر