کیهانی:

میانگین نتایج یک ورزشکار مهم است نه تک مسابقه/ ۱۶ نفر را برای جاکارتا انتخاب کردیم

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: میانگین نتایج یک ورزشکار برای ما ملاک است و به تک مسابقه نگاه نمی‌کنیم.

میانگین نتایج یک ورزشکار مهم است نه تک مسابقه/ ۱۶ نفر را برای جاکارتا انتخاب کردیم

گیلان خبر: مجید کیهانی در مورد اینکه اسامی ملی‌پوشان برای بازی‌های آسیایی جاکارتا چه زمانی اعلام می‌شود، گفت: ما طبق سهمیه‌ای که داشتیم ۱۶ نفرمان را انتخاب کردیم و در موعد مقرر اسامی را اعلام خواهیم کرد. احتمال دارد همین ۱۶ نفر باشد یا کمتر هم بشود، همه چیز امکان دارد. اگر ورزشکاری شرایطش خوب نباشد و در لیست انتخابی هم باشد ممکن است نامش حذف شود.

وی در پاسخ به این سوال که مسابقات جام کازانوف در قزاقستان پیش رو است و آیا رکوردهای این مسابقات برای بازی‌های آسیایی ملاک است یا خیر، گفت: ما شرایط یک ورزشکار را کلی آنالیز می‌کنیم و تنها بحث یک مسابقه نیست. میانگین رکوردها و نتایج یک ورزشکار در طول چند ماه گذشته ملاک است. به مسابقات کازانف هم آنچنان جدی نگاه نمی‌کنیم اما اگر ورزشکاری در مسابقات قبلی خوب باشد و اینجا هم نتایج قابل قبولی بگیرد تأثیر خواهد داشت.

 

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد وضعیت تمرینی ملی‌پوشان گفت: ملی‌پوشانی که شانس حضور در بازی‌های آسیایی دارند امکانات برایشان فراهم شده و در حال تمرین هستند و خودشان را آماده می‌کنند.

کیهانی در مورد وضعیت علی ثمری پس از بازگشت از اردوی لهستان گفت: او هم مانند سایر ملی‌پوشان امکانات برایش فراهم شد اما آنچه مشخص است این است که روندش در مسابقات قبلی چندان خوب نبود. امیدواریم بتواند در رویدادهای پیش رو نتایج خوبی بگیرد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44705

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر