سجادی: امروز در تکواندو صاحب 2 مدال می‌شویم/ امیدوارم کشتی نخستین مدال خوشرنگ را بگیرد

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی گفت: امیدوارم که کشتی امروز اولین مدال خوشرنگ بازی ها را بگیرد.

سجادی: امروز در تکواندو صاحب 2 مدال می‌شویم/ امیدوارم کشتی نخستین مدال خوشرنگ را بگیرد

گیلان خبر: سیدنصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی، در حاشیه بازدید از مرکز رسانه جاکارتا درباره اقدامات انجام شده در مدت حضور کاروان ایران در این کشور گفت: پیش از اعزام تیم ها به محل برگزاری هجدهمین دوره بازی ها، تلاش شد تا هماهنگی لازم برای حضور ورزشکاران در دهکده فراهم شود.

وی ادامه داد: البته میزبان تلاش دارد تا امکانات و شرایط لازم را برای کاروان های شرکت کننده فراهم کند اما در زمینه سازماندهی مشکلاتی را داشته و همچنان دارند که اکنون تیم های کشورمان مشکل خاصی ندارند.

 

سرپرست کاروان ایران گفت: در جاکارتا و پالمبانگ مشکل خاصی وجود ندارد اما در شهرهای حومه مشکلاتی هست که تلاش کردیم خودمان برطرف کنیم. اکنون تیم ها در وضعیت خوبی قرار دارند.

سجادی درباره شرایط میزبانی اندونزی گفت: شرایط بهتر شده است. در روزهای ابتدایی یکسری محدودیت ها و مشکلات وجود داشت. در این مدت سعی کردیم اگر مشکلی هست خودمان به سمتش برویم تا آنرا حل کنیم.

وی تاکید کرد: حتی نمایندگانی برای حل مشکلات نزد تیم ها فرستادیم و برایشان وسیله نقلیه فرستادیم. پول هم در اختیار بعضی از تیم ها از جمله فوتبال، دوچرخه سواری و قایقرانی قرار دادیم تا اگر مشکل تغذیه دارند، از بیرون غذا بگیرند.خوشبختانه اسلالوم زمانی به اندونزی رسیده که این مشکلات رفع شده و غذا و هتل خوب است.

سرپرست کاروان ایران درباره مدال آوری ایران در نخستین روز بازی ها اظهار داشت: به نظر می رسد امروز در تکواندو صاحب دو نشان می شویم اما تکواندو کاران توقع بیشتری برای کسب مدال خوشرنگ دارند که امیدواریم. امیدوارم که کشتی امروز اولین مدال خوشرنگ بازی ها را بگیرد البته همه تیم های ما آماده هستند اما رقابت ها نزدیک است.

وی اظهار امیدواری کرد که در رویداد های امروز چند فینالیست داشته باشیم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44801

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر