مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان – کره جنوبی

با رکوردشکنی، نوروزیان به مرحله نهایی تفنگ سه وضعیت آقایان صعود کرد

پوریا نوروزیان ملی پوش کشورمان موفق شد در رشته تفنگ سه وضعیت آقایان با شکست رکورد برون مرزی کشور به مرحله نهایی این ماده صعود کند.

با رکوردشکنی، نوروزیان به مرحله نهایی تفنگ سه وضعیت آقایان صعود کرد

گیلان خبر: این رقابتها در رشته تفنگ سه وضعیت آقایان در حالی پیگیری شد که نمایندگان کشورمان در دو گروه به مصاف حریفان جهانی خود رفتند.

در گروه اول پوریا نوروزیان با 1176.67 امتیاز ضمن قرار گرفتن در جایگاه هشتم و شکستن رکورد برون مرزی کشور در بخش آقایان که پیش از این با 1171 امتیاز در رقابتهای جهانی گابالای آذربایجان به ثبت رسانده بود به مرحله نهایی این ماده صعود کرد.

همچنین دیگر تیرانداز کشورمان مهیار صداقت با 1157.53 امتیاز در جایگاه چهل و هفتم جهان قرار گرفت و در گروه دوم حسین باقری با 1145.37 امتیاز عنوان سی و نهم را به خود اختصاص داد.

در این ماده تیم های، روسیه، چین و بلاروس به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند و تیم ایران با 3478.157 امتیاز در جایگاه بیست و دوم جهان ایستاد.

پنجاه و دومین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و رقابتهای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو با حضور 1804 ورزشکار از 90 کشور جهان در شهر چانگون کره جنوبی از 10 شهریورماه آغاز شده و تا 24 این ماه ادامه دارد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 44927

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر