ترین‌های هفته ششم لیگ برتر

یحیی و پدیده‌ در صدر،ناصری بهترین و پورموسوی ناکام/غیبت اجباری شاگردان مرزبان و شفر

با پایان هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بهترین‌های این هفته انتخاب شدند.

یحیی و پدیده‌ در صدر،ناصری بهترین و پورموسوی ناکام/غیبت اجباری شاگردان مرزبان و شفر

گیلان خبر: هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر در حالی پیگیری شد که دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و استقلال لغو شد و با توجه به نامشخص بودن زمان برگزاری این مسابقه،ترین‌های این هفته در غیاب استقلالی‌ها و بازیکنان نفت مسجد سلیمان معرفی خواهد شد.

نتایج هفته ششم در یک نگاه:

تراکتورسازی 2 - 1 ماشین‌سازی‌تبریز

ذوب آهن 1 - 2 پدیده  

سپیدرود رشت 0 - 0 صنعت نفت آبادان  

پارس جنوبی جم 2 - 2 سپاهان  

فولاد 1 - 2 سایپا  

پیکان 1 - 0 استقلال خوزستان  

پرسپولیس 2 - 1 نساجی مازندران

بازی هفته: پارس جنوبی و سپاهان

هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بازی جذاب کم نداشت، از بازی پرسپولیس و نساجی گرفته تا دربی تبریز و دیدار فولاد و سایپا و جدال ذوب‌آهن و پدیده در اصفهان که منجر به صدرنشینی تیم گل محمدی شد اما دیدار پارس جنوبی تا دقیقه 5+90 جذاب و دیدنی بود. سپاهان مدعی در این بازی تا دقیقه 5+90 از حریف عقب بود اما در 20 دقیقه پایانی آنقدر حمله کرد تا از شکست گریخت.  بدون شک این دیدار بازی هفته بود.

بازیکن هفته: عبدالله ناصری

بازیکن تیم فوتبال سایپا نقش مستقیم در برد تیمش مقابل فولاد خوزستان داشت. ناصری که فصل قبل در همین فولاد بازی می‌کرد مقابل مربی فصل گذشته‌اش یعنی پورموسوی قرار گرفت و با زدن یک گل و ارسال یک پاس گل عامل اصلی برد خارج از خانه سایپا شد. نکته جالب اینجا است که سایپا با درخشش همین بازیکن و کسب 3 امتیاز در اهواز زمینه ساز برکناری پورموسوی هم شد.

مربی هفته: یحیی گل‌محمدی

تیم گل‌محمدی در این هفته پنجمین برد متوالی خود را به شکلی به دست آورد که صدرنشین جدول شد.گل محمدی در حالی که در این بازی محروم بود از روی سکوها تیمش را در اصفهان به برتری مقابل ذوب آهن هدایت کرد و یک برد شیرین کسب کرد تا بهترین مربی هفته لقب بگیرد.

تیم هفته: پدیده مشهد

تیم فوتبال پدیده با برتری خارج از خانه مقابل ذوب‌آهن بهترین تیم هفته لقب گرفت. پدیده‌ای ها خارج از خانه عملکرد قابل قبولی داشتند و با حفظ عنوان صدرنشینی بهترین تیم هفته ششم لقب گرفتند.

ناکام هفته: سیروس پورموسوی

سرمربی فولاد با شکست خانگی مقابل ساپیا عملا بهانه را به دست مسئولان این باشگاه داد تا او را از کار برکنار کنند. پورموسوی ناکام هفته است.

جدول گلزنان لیگ برتر:

 4 گل: وحید خشتان (استقلال خوزستان)

3 گل: یونس شاکری،امین قاسمی نژاد (پدیده)

علی علیپور (پرسپولیس) 

آنتونی استوکس (تراکتورسازی)

جدول لیگ برتر:

 

 

منبع: فارس

کد مطلب: 45054

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر