ناکامی بزرگ والیبال ایران چگونه رفع و رجوع شد؟

نشست خصوصی برای پاسخگویی به یک شکست/ بی‌ذوقی‌های بی‌پایان آقای رئیس!

رئیس فدراسیون والیبال برای فرار از پاسخگویی به اصحاب رسانه راهکار جدیدی ابداع کرد.

نشست خصوصی برای پاسخگویی به یک شکست/ بی‌ذوقی‌های بی‌پایان آقای رئیس!

گیلان خبر: تیم ملی والیبال ایران یکی از بزرگترین ناکامی‌های چند سال اخیر خود را تجربه کرد؛ جایی که در رقابت‌های قهرمانی جهان نتوانست حداقل عنوان ششمی دوره گذشته را کسب کند و در جایگاه نازل سیزدهمی قرار گرفت. این ناکامی حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشت و بسیاری از اهالی رسانه و خانواده والیبال خواهان پاسخگویی سرمربی و مسئولان فدراسیون بودند.

ایگور کولاکوویچ و دستیارانش بعد از ناکامی در رقابت‌های قهرمانی جهان به ایران نیامدند تا بار سنگین پاسخگویی از دوش‌شان برداشته شود، اما در ادامه شاهد اتفاقی جالب در فدراسیون والیبال بودیم؛ فدراسیونی که در دوران مدیریت قبلی چه بعد از برد و چه بعد از باخت مسئولان آن رو در روی خبرنگاران قرار می‌گرفتند و به تمام سوالات پاسخ می‌دادند، اما حالا شرایط به گونه دیگری رقم خورد.

احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال که جز مدیران بازنشسته ورزش محسوب می‌شود و بنا بر قانون ابلاغ شده تا چند ماه آینده باید میز و صندلی ریاست فدراسیون والیبال را رها کند دست به اقدامی جالب زد. او پس از این ناکامی تعدادی از خبرنگاران مدنظرش را در اتاقش جمع کرد و یک نشست خبری خصوصی برگزار کرد. انتخاب گزینشی خبرنگاران برای شفاف‌سازی درمورد ناکامی‌های اخیر والیبال ایران گویای موارد همچون ترس فدراسیون‌نشین‌ها از رسانه‌ها است. بدون شک این اتفاق نوعی بی‌احترامی به اهالی قلم که همیشه در روزهای خوب و بد والیبال کنار این رشته بوده‌اند، هم محسوب می‌شود. 

خبرنگار خبرگزاری ما برای پیگیری این موضوع تلاش کرد تا با احمد ضیایی صحبت کند و علت را جویا شود، اما ضیایی رد تماس داد و حاضر به پاسخگویی نشد. پس از آن تماسی با سیدامیر حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون والیبال حاصل شد و وی در توجیه اقدام عجیب فدراسیون اظهار داشت: تعدادی از خبرنگاران درخواست مصاحبه با رئیس فدراسیون را داشتند و ما همه آنها را هماهنگ کردیم تا در یک زمان خاص به فدراسیون بیایند و صحبت‌های رئیس را بشنوند!

احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال این روزها سخت در تلاش است تا فدراسیون را یک NGO معرفی کند که بودجه‌ای از دولت نمی‌گیرد تا از این طریق بتواند میز و صندلی ریاستش در فدراسیون والیبال را رها نکند. ضیایی که بارها گفته حقوقی از فداسیون نمی‌گیرد ظاهراً تنها به دنبال خدمت است، آن هم خدمت زوری!

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45255

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر