در اردوی قبلی فقط 2 بار به مجموعه آزادی رفتیم و فقط 4 روز تیر زدیم

ارم: امیدوارم پرچم ایران را هم در مراسم اختتامیه و هم روی سکوی قهرمانی بالا ببرم

ملی‌پوش تیم تیراندازی معلولان در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا گفت:‌ امیدوارم لیاقتش را داشته باشم و بتوانم پرچم ایران را هم در مراسم اختتامیه و هم روی سکوی قهرمانی بالا ببرم.

ارم: امیدوارم پرچم ایران را هم در مراسم اختتامیه و هم روی سکوی قهرمانی بالا ببرم

گیلان خبر: سمیرا ارم بانوی تیم ملی تیراندازی معلولان در آستانه اعزام به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا درخصوص آخرین شرایطش گفت: در حال حاضر در اردوی قبل از اعزام هستیم و آمادگی خیلی خوبی داریم. چند ماه قبل در مسابقات جهانی در دو رشته شرکت کردم که اولین حضورم بود و توانستم رکورد تپانچه خفیف دنیا را به نام ایران ثبت کنم و سهمیه مستقیم پارالمپیک 2020 را بگیرم. این موفقیت باعث شد انگیزه و علاقه‌ام در این رشته بالا برود و انشاالله که در اندونزی هم اتفاقات خوبی رخ بدهد.

وی درباره پرچمداری‌اش در مراسم افتتاحیه بازی‌ها گفت: نگاه مساعد و مثبتی به من در کمیته پارالمپیک وجود داشت و خدا را شاکرم که این افتخار به من رسید. امیدوارم لیاقتش را داشته باشم و بتوانم پرچم ایران را هم در مراسم اختتامیه و هم روی سکوی قهرمانی بالا ببرم.

بانوی ملی‌پوش تیراندازی معلولان با اشاره به اینکه اولین حضورش در بازی‌های پاراآسیایی را تجربه می‌کند، عنوان کرد: سعی می‌کنم بهترین عملکرد را در جاکارتا داشته باشم و در آرامش کامل کارم را انجام بدهم؛ تیراندازی نیاز به تمرکز کامل دارد. من شخصاً کاری به رکورد و عملکرد رقبایم ندارم و نگاه نمی‌کنم تا ببینم که آنها چه رکوردی را ثبت می‌کنند، بلکه بیشتر سعی دارم کار خودم را انجام بدهم.

ارم درباره کمبود تجهیزات برای تمرینات گفت: این موضوع تاثیر زیادی داشته است؛ ما مجبوریم با فشنگ‌های ایرانی کار کنیم که همان هم تعدادش کم است. برای مثال در اردوی قبلی فقط 2 بار توانستیم به مجموعه آزادی برویم و آنجا هم خیلی کم تیر زدیم. این اردو هم که متصل به اعزام است، فقط 4 روز تیر زدیم؛ متاسفانه این مسئله خیلی ما را اذیت کرده است. فشنگ‌های خارجی هم خیلی گران شده و اصلاً پیدا نمی‌شود؛ اگر همین فشنگ‌ها بود، فدراسیون قطعاً تهیه می‌کرد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45256

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر