وثوق‌احمدی از ریاست کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال استعفا کرد

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از سمت خود استعفا داد.

وثوق‌احمدی از ریاست کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال استعفا کرد

گیلان خبر: روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از سمت خود در این کمیته استعفا کرد.

این چندمین بار است که وثوق احمدی از سمت خود استعفا کرده ولی تاج با این استعفا موافقت نکرده است. آخرین استعفای وثوق احمدی مروبط به چند روز پیش است که هنوز پاسخی به این استعفا داده نشده است.

روزبه وثوق احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص استعفای خودش و یا اعضای کمیته تعیین وضعیت گفت: تا این لحظه هیچکدام از اعضای کمیته تعین وضعیت استعفا نداده اند اما خود من از سمتم استعفا کرده‌ام.

وی افزود: من از خرداد ماه استعفای خودم را به دفتر آقای تاج فرستادم و پیگیر بودم چون مشکلاتی برای اجرای برنامه‌هایمان وجود داشت ولی با استعفای من مخالفت شد. طی چند روز گذشته باز هم از سمتم استعفا کردم ولی با توجه به اینکه رئیس فدراسیون در ایران حضور ندارند منتظر هستم تا با بازگشت آقای تاج تکلیفم مشخص شود.

رئیس کمیته تعیین وضعیت در خصوص دلایل استعفایش گفت: چون هنوز با استعفای من موافقت نشده است اخلاق حرفه‌ای ایجاب می‌کند در خصوص دلایل این تصمیم حرفی نزنم.شاید بعد از روشن شدن تکلیفم در این خصوص صحبت کنم ولی من هم وکیل حقوقی هستم که قسم خورده‌ام و اینکه هنوز هم در فدراسیون مسئولیت دارم به همین دلیل از دلایل استعفایم فعلا صحبتی نخواهم کرد.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45307

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر