چهلمین کنگره سالیانه کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری

۲۷ کشور عضو در مجمع سالیانه حاضر شدند

چهلمین کنگره کنفدراسیون جهانی ورزش کارگریCSIT با حضور ۲۷ کشور عضو این کنفدراسیون در شهر تورتوزا اسپانیا برگزار گردید.

۲۷ کشور عضو در مجمع سالیانه حاضر شدند

گیلان خبر: تورتوزا شهری است در ایالت کاتالانیا اسپانیاو ۱۸۰ کیلومتری جنوب شهر بارسلونا واقع شده که میزبانی ششمین دوره رقابت های جهانی ورزش کارگری را نیز پذیرفته است.
اما در فاصله ۷ ماهه تا برگزاری این رقابت ها کنفدراسیون جهانی ورزش کارگریCSIT چهلمین کنگره خود را با هدف آشنایی با میزبان رقابت های سال آینده و همچنین ارائه گزارش سالیانه به اعضای مجمع در این شهر برگزار کرد تا ۲۷ کشور عضو این کنفدراسیون از نزدیک بازدیدی را از امکانات این شهر داشته باشند.
این درحالی است که جواد رمضی(سرپرست فدراسیون ورزش کارگری) و مرتضی اسماعیلی(دبیر فدراسیون ورزش کارگری) از کشورمان بعنوان اعضای اصلی این کنگره در اسپانیا حاضر شدند و از شرایط و امکانات موجود در این شهر بازدید نمودند.
این کنگره با سخنرانی آقای موله آ ریاست CSIT آغاز شد و در ادامه گزارش مالی عملکرد به اعضای حاضر ارائه گردید.همچنین در مجمع امسال راجع به پذیرش اعضای جدید که پیشنهاد عضویت خود را تقدیم نموده اند نیز بحث و تبادل نظر گردیدو درمورد تغییر عضویت اعضای آزمایشی به اعضای دائم نیز تصمیم گیری شد.
در پایان مجمع سالیانه CSIT پیشنهادات میزبانی هفتمین دوره مسابقات جهانی ورزش کارگری سال ۲۰۲۱ نیز برای بررسی بیشتر تقدیم اعضای مجمع گردید.
مسئولین ورزش کارگری کشورمان در ادامه سفر خود قرار است دیداری با محمد حسن فدایی فرد سفیر کشور در اسپانیا داشته باشند و پیرامون راه های تسهیل در اعزام کاروان ورزش کارگری کشورمان به اسپانیا از رهنمودهای ایشان و حمایت سفارت ایران بهره مند شوند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 45887

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر