برترین تیم های جهان به دبی آمده اند تا برای کسب قهرمانی بجنگند

هاشم پور : هدف اصلی فوتبال ساحلی حضور در فینال جام بین قاره ای است

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تاکید کرد : پیروزی اصلی برای کادرفنی این است که با جوان هایی که به تیم اضافه کرده ایم و با عملکرد خوب تیمی توانستیم آمریکا و تاهیتی را از پیش رو برداشتیم.

هاشم پور : هدف اصلی فوتبال ساحلی حضور در فینال جام بین قاره ای است

گیلان خبر: عباس هاشم پور در ابتدا گفت : باوجود اینکه مسابقات جام بین قاره ای دومین رویداد بزرگ جهانی این رشته است اما هدف یکسال اخیر دپارتمان فوتبال ساحلی و کادرفنی تیم ملی بر این اساس پایه ریزی شده بود که برترین بازیکنان استعدادیابی شده را برای حضور در این مسابقات به تیم دعوت کنیم و به آنها میدان بدهیم تا برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی که در اسفندماه برگزار می شود ، آماده شوند.

وی ادامه داد : برترین تیم های جهان به دبی آمده اند تا برای کسب قهرمانی بجنگند. خوشبختانه ما هم پیش از اعزام به دوبی ، اردوی بسیار خوبی را در پرتغال برگزار کردیم که تاثیر بسزایی در رسیدن به اهداف تکنیکی و تاکتیکی موردنظرمان داشت. پس از حضور در دوبی و پیش از شروع مسابقات ، با صحبتی که با مربیان تیم های حریف داشتیم همه آنها از لیست تیم ملی ایران ابراز تعجب می کردند. اما اکنون تنها با گذشت دو روز از مسابقات بابت داشتن چنین تیم جوان و قدرتمندی به ما تبریک می گویند.

هاشم پور افزود : در بازی نخست به مصاف آمریکا رفتیم و با اینکه این تیم کاملا فیزیکی است اما بازیکنان تمام نکاتی که از سوی کادرفنی گوشزد شده بود را به اجرا گذاشتند. در دومین بازی به مصاف تاهیتی رفتیم که این تیم از قدرت بسیار بالای بدنی و تاکتیکی برخوردار است و در جلسه فنی پیش از مسابقه نکات ضعف و قوت این تیم را برای بازیکنان تشریح کردیم. کسب پیروزی برابر تاهیتی بسیار سخت است ، چراکه این تیم تا آخرین ثانیه های بازی دست از تلاش بر نمی دارد اما خوشبختانه درنهایت موفق شدیم تا این تیم را که در ادوار گذشته نتیجه را به آنها واگذار کرده بودیم ، شکست بدهیم. پیروزی اصلی برای کادرفنی این است که با جوان هایی که به تیم اضافه کرده ایم و با عملکرد خوب تیمی توانستیم آمریکا و تاهیتی را از پیش رو برداشتیم.

وی تاکید کرد : هدف اصلی ما حضور در فینال مسابقات جام بین قاره ای است. به همین دلیل بازی امشب برابر روسیه بسیار سخت خواهد بود. این تیم قدرتمند و تاکتیکی است و کسب سه امتیاز امشب تاثیر زیادی در رسیدن ما به فینال دارد. البته هیچ ترسی برای تقابل با این تیم نداریم و مطمئن هستم که روسیه به دلیل شناخت کمی که از ترکیب جدید ایران در این رقابتها دارد ، دچار واهمه است. متاسفانه پیمان حسینی و محمد احمدزاده دچار مصدومیت هستند که در این بین شرایط احمدزاده بدتر است و روز گذشته مقابل تاهیتی و برای بازی امشب مقابل روسیه وی را در ترکیب نخواهیم داشت.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46139

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر