کسب کرسی هیات اجرایی فدراسیون جهانی امیدهای تازه را به روی تیراندازی باز خواهد کرد

دادگر: این کرسی متعلق به ورزش ایران است

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: امیدوارم با تلاش‌ها و حمایت‌هایی که در داخل کشور و نقش و جایگاهی که در فدراسیون جهانی پیدا کردیم، شاهد موفقیت بیش از پیش تیراندازی باشیم.

دادگر: این کرسی متعلق به ورزش ایران است

گیلان خبر: علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی، گفت: در مجمع عمومی فدراسیون جهانی تیراندازی و با رای اعتماد اعضای مجمع عمومی موفق شدم به عنوان عضو هیات اجرایی فدراسیون جهانی انتخاب شوم، البته این جایگاه و این کرسی متعلق به ایران و ورزش کشورم است و من تنها یک نماینده خواهم بود چرا که اعتقاد دارم این فرصت ها و کرسی هایی که به دست می آید، متعلق به فرد نیست و به ورزش ایران تعلق دارد.

وی ادامه داد: از این که به عنوان نخستین ایرانی موفق شدم عضو هیات اجرایی فدراسیون تیراندازی شوم، خدا را شاکرم. این موفقیت و کسب کرسی هیات اجرایی در سایه حمایت های وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و خانواده بزرگ تیراندازی به دست آمد و باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن برای توسعه تیراندازی ایران بهره برد. 

رییس فدراسیون تیراندازی کشورمان و عضو هیات اجرایی فدراسیون جهانی تاکید کرد: با تغییراتی که در فدراسیون جهانی ایجاد شد باید تمام عزم و اراده خود را برای موفقیت تیراندازی ایران به کار بگیریم. فردا نخستین نشست هیات اجرایی در مونیخ آلمان برگزار خواهد شد که باید در آن شرکت کنم. ما همه برای اعتلای ورزش ایران کار و تلاش می کنیم و باید ورزش ایران و تیراندازی را به آن جایگاهی که شایسته آن است، برسانیم.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 46742

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر