حاج صفی: ایران می تواند دوباره قهرمان آسیا شود

مدافع تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه تراکتورسازی گفت:به نظرم ما تجربه خوبی کسب کردیم و می توانیم به نتیجه خوبی در این مسابقات برسیم و بعد از سال بتوانیم قهرمان آسیا شویم.

حاج صفی: ایران می تواند دوباره قهرمان آسیا شود

گیلان خبر: احسان حاج صفی، مدافع تیم ملی کشورمان در مصاحبه با AFC عنوان کرد که ایران در جام ملت های آسیا 2019 توانایی قهرمانی دوباره این تورنمنت را دارد.

حاج صفی در مصاحبه خود گفت: در شرایط کنونی همدلی خوبی میان بازیکنان وجود دارد تا به این هدفمان برسیم. به نظرم ما تجربه خوبی کسب کردیم و می توانیم به نتیجه خوبی در این مسابقات برسیم و بعد از سال بتوانیم قهرمان آسیا شویم. نسبت به بقیه ها تیم ها در گروه باید بگویم که عراق رقیب اصلی ماست. اما ما به عنوان ایران می خواهیم قهرمان آسیا شویم به همین خاطر اصلا قصد بی احترامی به تیم های دیگر مثل یمن و ویتنام را نداریم.

وی افزود: با نزدیک شدن به آغاز مسابقات جام ملت های آسیا اطلاعاتمان نسبت به رقبا بیشتر می شود. به نظرم ما توانایی این را داریم که دوباره قهرمان شویم. همه ما ایمان دارم که می توانیم قهرمان شویم. این طبیعی است که همه می خواهند پادشاه آسیا شوند.

مدافع تیم ملی ایران درباره عملکردشان در جام ملت های آسیا 2014 گفت: ما در استرالیا عملکرد خوبی را داشتیم اما در مرحله یک چهارم نهایی در ضربات پنالتی مقابل عراق باختیم. این بار همه چیز عوض شده است و ما امیدواریم که قهرمان آسیا شویم. امیدوارم هواداران تیم ملی کشورمان مثل جام جهانی 2018 ما را حمایت کنند. امیدوارم هواداران به امارات بیایند و از اینجا ما را حمایت کنند.

منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 47136

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر